wymiana pinw w blku

Odpowiedzi w temacie (0)

walko0

2.2.2018

Witam jestem nabywca mieszkania w spodzielni mieszkaniowej od osoby prywantej.W tej ze spodzielni widnieje juz jako wlasciciel mieszkania jednak ze zamieszkam w nim z dniem 1 czerwca. W notarialnym widnieje zapisz ze dotychczasowi lokatorowie sa zobowiazani do ponoszenia kosztow zwiazanych z uzytkowaniem mieszkania do dnia wydaniago posiadanie go mi.W blku ma miejsce wymiana rur w piononach wiaze sie to z tym ze trzeba zdemontwac ekran w mieszkaniu (lazience).Na kim spoczywa odpowiedzialnosc za ewentualne szkody i dpilnwanie wszystkiego?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.2.2006

  EDI - Elektroniczna Wymiana Danych (Electronic Data Interchange) - co to jest i czy jest Ci to potrzebne?

  Elektroniczna wymiana danych EDI jest to przesyłanie komunikatów elektronicznych (będących odpowiednikami dokumentów handlowych lub administracyjnych w postaci papierowej), tworzonych (...)

 • 23.2.2018

  Wymiana walut bez kas?

  Ministerstwo Finansów pracuje nad zmianami w zakresie stosowania kas fiskalnych w kantorach. Projektowane zmiany przewidują zwolnienie podmiotów prowadzących działalność w (...)

 • 11.1.2005

  Wymiana dokumentów prawa jazdy

  W okresie powojennym w Polsce prawa jazdy wydawane były na podstawie różnych aktów prawnych. Wprowadzały one różnorodne wzory druków prawa jazdy a także różnorodne kategorie. Minister Infrastruktury (...)

 • 11.1.2005

  Wymiana praw jazdy

  Przypominamy naszym Użytkownikom, że zgodnie z art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające (...)

 • 20.5.2015

  Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  REKLAMACJA BUTÓW NA NOWYCH ZASADACH - zmiana przepisów od początku 2015 roku. Nowe przepisy korzystniejsze dla konsumentów.  Na jakiej podstawie reklamować buty? Jak skorzystać (...)