e-prawnik.pl Porady prawne

Zakaz wykonywania zawodu

Odpowiedzi w temacie ()

annluka

5.12.2012

Witam Czy nauczyciel skazany na mocy art.41[P]1 i art.43[P]1 KK na 10 lat zakazu wykonywania zawodu może udzielać prywatnie bezpłatnych korepetycji, lub też udzielać ich prowadząc działalność i pobierając korzyści majątkowe z tego tytułu? Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Łamanie praw ojca! Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu ubiegłego roku żona wyrzuciła (...) czytaj dalej»

  • prosze o pomoc!!! Witam może zaczne na początku w ten sposób szukam pomocy prawnej w nastepujacej sprawie.W 2004 roku po powrocie z wojska znalazłem prace w moim miescie jako Starżnik Miejski i nie (...) czytaj dalej»

  • Do Kuratorów zawodowych Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną dotyczącą naszej pracy. (...) czytaj dalej»

  • Art.244 KK Art. 244. Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności lub prowadzenia pojazdów albo nie wykonuje zarządzenia (...) czytaj dalej»

  • Zatarcie kary Ponad 4 lata temu zostałem skazany za jazdę po spożyciu alkoholu na karę grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów na 2 lata i straciłem prawo wykonywania zawodu. Kiedy ta kara ulegnie zatarciu, (...) czytaj dalej»