Zmiana umowy kredytowej.

Odpowiedzi w temacie (0)

helmett

26.4.2018

Witam 3 lata temu wziąłem kredyt firmowy i w umowie było zapisane że mam mieć stały Prot w wysokości 4000 tyś miesięcznie i wpłacane od osób trzecich. Niestety tak się ułożyło że od ponad pół roku jestem za granicą. Obrót w zadanej wysokości na koncie jest spełniony jednak za to że wpłaca sam na konto dostaję kary 200 zł miesięcznie. Kilkukrotnie pisałem pisma do banku oraz wnioski o zmianę umowy z dokładnym opisem sprawy. Jednak zawsze dostaję odmowę bez podania przyczyny. Co dalej w takiej sytuacji mam zrobić. Teraz wzrastają moje koszty moje koszty kredytu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.11.2004

  Oprocentowanie kredytów bankowych

  Na podstawie umowy kredytu instytucja kredytowa – najczęściej bank – oddaje do dyspozycji kredytodawcy określoną ilość środków pieniężnych, z przeznaczeniem na cel określony (...)

 • 9.11.2004

  Rejestr zabezpieczenia listów zastawnych

  Rejestr zabezpieczenia prowadzony jest przez banki hipoteczne. W rejestrze tym wpisywane są wierzytelności banku hipotecznego, na podstawie których emitowane są listy zastawne. Rejestr dokumentuje (...)

 • 9.11.2004

  Zdolność kredytowa

  Konieczność wykazania zdolności kredytowej przez kredytobiorców może być przez niektórych odbierana jako szykana. Należy jednak pamiętać, że bank – tak jak każdy podmiot posiadający (...)

 • 9.11.2004

  Umowa kredytu

  Dostępność kredytu bankowego jest jedną z podstaw dobrze rozwijającej się gospodarki rynkowej. Przedsiębiorcy potrzebują zastrzyku gotówkowego w celu sfinansowania swych przedsięwzięć, z których (...)

 • 14.5.2019

  Kolejny wyrok SN w sprawie tzw. kredytów frankowych

  Sąd Najwyższy po rozpoznaniu w dniu 9 maja 2019 r. skargi kasacyjnej powodów w sprawie z powództwa kredytobiorców przeciwko bankowi o zapłatę uchylił zaskarżony wyrok i przekazał (...)