Zniknie paszport tymczasowy?

Odpowiedzi w temacie (2)

wiesia61

3.1.2013

Witam, mam pytanie czy z dniem 17 stycznia ma zniknąć paszport tymczasowy?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

zbycho53

2013-01-04 09:37:33

Nie, nie zniknie. Zmiany, tzn. nowelizacja niczego takiego w kwestii paszportu tymczasowego nie wprowadza.

Pyton90a

2013-01-04 09:39:13

\"Nowelizacja wprowadza możliwość wydania paszportu tymczasowego osobie, która z uwagi na wykonywaną działalność zawodową musi pilnie wyjechać za granicę, a nie posiada ważnego paszportu z 10-letnim terminem ważności. Niejednokrotnie brak takiej możliwości skutkował faktycznym uniemożliwieniem wykonania obowiązków służbowych ? teraz nie będzie już takich przeszkód\".- http://e-prawnik.pl/wiadomosci/zmiany-w-prawie/jakie-zmiany-czekaja-nas-w-2013-roku.html

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 6.6.2018

  Paszporty w nowym wydaniu

  Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą się motywy graficzne związane z obchodzoną w tym roku rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 • 29.8.2006

  Jak otrzymać dokument paszportowy?

  Prawie każdy z nas podróżuje. Wprawdzie paszport nie jest nam tak potrzebny jak kiedyś, jednak, jak wiadomo, przy wyjeździe do niektórych krajów posiadanie paszportu jest niezbędne. Może on również (...)

 • 23.11.2017

  Jak wyrobić paszport?

  Wyjeżdżasz za granicę? Jeśli wyjeżdżasz poza Unię Europejską — musisz mieć paszport. Dowiedz się, jak go uzyskać. Paszport to dokument, który potwierdza twoją tożsamość (...)

 • 8.9.2018

  Kto otrzyma nowe paszporty?

  Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą (...)

 • 25.8.2006

  Jak uzyskać paszport?

  Paszport jest dokumentem urzędowym uprawniającym do przekraczania granicy i pobytu za granicą oraz poświadczającym obywatelstwo polskie, a także tożsamość osoby w nim wskazanej w zakresie danych, (...)