Konkubent jako pełnomocnik

Pytanie:

Czy osoba żyjąca w konkubinacie spełnia wymogi z art. 87.1. k.p.c.- chodzi o pełnomocnictwo wstosunku do konkubenta?

Masz inne pytanie do prawnika?

21.1.2004

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Konkubent jako pełnomocnik

W katalogu osób, które są wymienione w art. 87 k.p.c. brak konkubenta, więc nie może on być pełnomocnikiem swojego partnera.

Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne