17 lat, ciąża i ośrodki

Odpowiedzi w temacie (0)

monika97

17.3.2019

Czesc, potrzebuje pomocy. A wiec, moja córka za 2 miesiace lat 17. Od 13 roku życia w ośrodkach za narkotyki,kradzieże itp. we wrzesniu wyszla na warunkowe zwolnienie z MOW jednak przez zle zachowanie ponownie wróciła do osrodka, po tygodniu dostala wywózke do kolejnego MOW. Z osrodka pojechala na przepustke na swieta, w dzien wyjazdu do osrodka córka uciekla. Aktualnie jest na ucieczce 3 miesiace, mam z nia staly kontakt. Corka mieszkala z bylym męzem. Kilka dni temu poinformowała mnie ze jest w ciazy z chłopakiem. Chlopak lat 22. I tu pytanie! Czy dzieki slubowi corki i chłopaka bylaby corka zwolniona z osrodkow kompletnie? Jak to dziala z tymi slubami od 16 lat mlodziezy? podchodza juz jako pelnoletni? Prosze o pomoc bo nie wiem co robic.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.11.2018

  Reforma systemu badań technicznych pojazdów

  Zgodnie z rządowym projektem, za organizację i funkcjonowanie systemu zapewnienia jakości badań technicznych pojazdów oraz sprawowanie nadzoru nad tymi badaniami, a także przedsiębiorcami (...)

 • 19.9.2017

  Rehabilitacja lecznicza z ZUS

  Chcesz odzyskać zdrowie w ośrodku rehabilitacyjnym? Masz taką możliwość z ZUS. Z rehabilitacji mogą skorzystać: osoby pobierające zasiłek chorobowy lub świadczenie rehabilitacyjne (...)

 • 22.11.2018

  W całej Polsce powstają pilotażowe ośrodki wsparcia w kryzysach psychicznych

  Dzięki wsparciu funduszy europejskich resort rozwoju uruchamia Środowiskowe Centra Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz kolejne centra dla dorosłych. Te unikalne w skali kraju miejsca (...)

 • 17.11.2004

  Jak zaskarżyć niekorzystne postanowienie sądu administracyjnego?

  W postępowaniu sądowoadministracyjnym sąd orzeka w formie postanowień lub wyroków. W zależności od rodzaju orzeczenia, stronie przysługują inne środki zaskarżenia. W przypadku postanowień, (...)

 • 6.11.2018

  Duża pomoc dla ofiar przestępstw

  Do setek tysięcy Polaków pokrzywdzonych przestępstwem trafi pomoc na niespotykaną do tej pory skalę. Dzięki wielkiemu programowi Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister (...)