Akt notarialny uniewaznienie

Odpowiedzi w temacie (0)

Radobado

14.4.2018

Witam tata sprzedal w 07 2013r 1ha gruntu ornego do tego 3ary gruntu ornego pod zabudowe w innym rejonie(obok tego mamy 20ar dzialke bud)nie mam nawet aktu notarialnego ale podejrzewam ze cena byla zanizona Tata w tym okresie byl alkocholikiem wszystkie piedziedza przepil i rozdal w 04 2014 stwierdzono u niego zespol otepienny tato nic nie pamieta ani nie rozpoznaje ludzi.dodam ze o tej sprzedazy nic nie wiedzialem (kupila to rodzina) na pytanie siostry po co tak czesto przyjezdzaja odp zeby sie nie interesowala.mam jescze nagrania rozmow z tamtego okresu jak pewien facet wyciaga od niego pieniadze w zamian za auto ktorego nigdy nie bylo i nie dostal Teraz pytanie czy jest szansa odzyskac ta ziemie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.9.2014

  Hipoteka przymusowa - czym jest i jak ją ustanowić?

  W obrocie gospodarczym nierzadko spotyka się nieuczciwych kontrahentów. Dlatego też popularnym i skutecznym sposobem na zabezpieczenie swoich interesów jest stosowanie stworzonych ku temu (...)

 • 27.1.2016

  Testament - Jak sporządzić ważny testament? Kilka uwag o formie

  Rola testamentów w życiu społecznym, zwłaszcza ze względu na funkcję regulującą stosunki majątkowe, jest nie do przeceniania, dlatego ważkim problemem dla ustawodawcy pozostaje określenie (...)

 • 3.2.2005

  Tytuł wykonawczy - twoja podstawa do wszczęcia egzekucji

  Egzekucję można wszcząć na podstawie tytułu wykonawczego, którym jest tytuł egzekucyjny zaopatrzony w klauzulę wykonalności. Uzyskanie tytułu wykonawczego poprzedzone jest jednak pewną (...)

 • 23.7.2013

  Zawieranie umowy w zwykłej formie pisemnej

  Umowy, co do zasady, mogą być zawierane w dowolnej formie - także ustnie. Bezpiecznie jest jednakże zawrzeć umowę w zwykłej formie pisemnej, bądź w formie kwalifikowanej. Artykuł opisuje sposoby (...)

 • 31.1.2018

  Zakaz unieważnienia małżeństwa

  Przypadki, w których unieważnienie małżeństwa jest dopuszczalne wskazane są w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym. Kodeks ten formułuje także zasadę, iż nie można unieważnić małżeństwa (...)