e-prawnik.pl Porady prawne

alimenty a zmiana szkoły

Odpowiedzi w temacie (0)

pawełł89

2.6.2011

Witam, przeprowadziłem się i musiałem zrezygnować ze szkoły, do której chodziłem. Do nowej szkoły zapisać się mogę dopiero od nowego semestru, otrzymuję alimenty, które ojciec wypłaca mojej mamie , czy w ciągu tych paru miesięcy przerwy w szkole alimenty nie zostaną mi zabrane?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • mam 15 lat i za rok (w nastepne wakacje) chcialabym zmienic nazwisko. problem w tym, ze w tym samym czasie bede musiala zlozyc papiery do liceum (swidectwo,wynik testu po gimnazjum, ktore beda jeszcze (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Proszę o informację czy FA sprawdza czy pobierający alimenty ma status ucznia i czy uczęszcza do szkoły ? Jak to wygląda w praktyce ? Znam osobę( kuzyna ) która pobiera alimenty i ma (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jedyną okolicznością, od której zależy trwanie lub ustanie świadczenia alimentacyjnego, jest ustalenie, czy dziecko może utrzymać się samodzielnie. Praktyka uczy, iż nie można tego wymagać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Witam Miałem problem ze spłata alimentów, teraz komornik zabiera mi część mpjego wynagrodzenia, czy w mojej sytuacji jest możliwa taka opcja jak umożenie długu alimentacyjnego oraz obniżenie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 4 odpowiedzi)

 • Witam. Mam problem. Mam 20 lat. Rok temu skończyłam naukę w liceum, w czasie nauki otrzymywałam alimenty od ojca które ściągał komornik, bo on sam nie chciał płacić. po skończeniu szkoły musiałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)