Forum prawne

brak wynagrodzenia od listopada 2012

Witam.Mam duży problem pracowałem u pana X przez październik jak sie okazało pracowałem na czarno(zostałem oszukany) przepracowałem 214 godzin płatnych po 14zł/godz sumując wychodzi 2989zł do dzisiaj nie wypłacił mi wynagrodzenia.Dzwonie codziennie do niego rano mówi mi żebym zadzwonił o np 14 i potem nie odbiera, lub codziennie mówi że pieniądze będą jutro.Po odejściu z pracy nie otrzymałem żadnego zaświadczenia że pracowałem ,pan X twierdził że mam umowę od pierwszego dnia pracy u niego chodź nie podpisywałem żadnej umowy, moje prośby o wystawienie mi zaświadczenia że jestem ubezpieczony zbywa słowem JUTRO.Dodam że przez nie wypłacenie wynagrodzenia popadłem w długi. Złożyłem wniosek w sądzie pracy 22 stycznia i do dnia dzisiejszego (8 marca) nie dostałem żadnego wezwania. A mój brat składał taki sam wniosek tylko na innego pracodawcę już dawno dostał list z sądu, co mam dalej robić??Bardzo proszę o pomoc i nie skreślać mnie tylko dlatego że pracowałem na czarno!! Bowiem zostałem oszukany

Pozdrawiam Krzysiek

2013.3.8 23:27:32

Odpowiedzi w temacie: brak wynagrodzenia od listopada 2012 (1)

Czy ktoś mi odpowie??Bardzo prosze!!!!!!!!!!

2013.3.12 8:57:36

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika