e-prawnik.pl Porady prawne

Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach

Odpowiedzi w temacie (2)

miki789

13.5.2020

Cześć, mamy z mężem kredyt we frankach. Nie jest to oczywiście korzystna sytuacja pod względem prawnym. Ostatnio się dowiedzieliśmy, że coś można z tym zrobić, ale co konkretnie to dokładnie nie wiem. Czy macie pomysły do kogo się skierować na konsultacje?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kosek77

2020-05-15 09:56:16

Wynegocjowałem za pośrednictwem kancelarii obniżenie rat kredytowych. Oczywiście miałem kredyt we frankach. Można się również postarać bez problemu i przywrócenie na złotówki. W sumie to każdemu bym polecał obecnie, bo zawirowania na rynkach światowych żadnemu kredytobiorcy raczej nie służą. Proponuję kontakt z http://www.sangowski.com/kredyty-frankowe.php, bo właśnie ta kancelaria mi pomagała.

paulinacie

2020-11-08 20:35:03

Hej, Oczywiście, że można. Uważam, że nawet trzeba, bo coraz częściej sądy orzekają na rzecz frankowiczów spore zwroty pieniędzy. Zapraszam do kontaktu, a pomogę. Bezpłatnie oszacuję kwotę, o jaką można zawalczyć z bankiem. Współpracuję z największą firmą, która zajmuje się odszkodowaniami od kredytów frankowych, więc jeśli będziesz zainteresowana/y, zajmiemy się Twoją sprawą. Jeśli tylko z umowy będą wynikały przesłanki o tym, że istnieje szansa przegranej, poinformujemy o tym i nie weźmiemy sprawy. To również plus dla Ciebie, bo będziesz wiedzieć na czym stoisz. Więcej szczegółów mogę przekazać mailowo. paulina.cieszynska@dsa.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Umówcie się na wizytę do mecenas Barbary Laskowskiej. Ma kancelarię w Warszawie na Filtrowej. My trafiliśmy do niej z polecenia. Mojemu znajomemu pomogła w unieważnieniu umowy kredytowej we frankach. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 5 odpowiedzi)

 • Dzień dobry. W kwestii kredytów frankowych serdecznie polecam kancelarię Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz. Pani Mecenas prowadzi sprawy frankowiczów od 2017 r. - 100% wygranych spraw utwierdza w przekonaniu, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Do rozmowy z bankiem wstępnej odnośnie reklamacji kredytu hipotecznego wziąłem prawnika http://www.sangowski.com/kredyty-frankowe.php i już na pierwszym spotkaniu coś się ruszyło. Kredytobiorca (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Myślę, że najlepszą decyzją będzie konsultacja z prawnikiem. Bardzo dobrych prawników można znaleźć na portalu Prawnik z Polecenia https://prawnikzpolecenia.pl/ranking-prawnikow/. Sama korzystałam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Dzień dobry. W kwestii kredytów frankowych serdecznie polecam kancelarię Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz. Pani Mecenas prowadzi sprawy frankowiczów od 2017 r. - 100% wygranych spraw utwierdza w przekonaniu, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)