Czy ktoś wygrał z Ewą Milewską-Celińską?

Odpowiedzi w temacie (2)

Delta1

5.1.2014

Witam Was Obrońcą "mojego męża" jest Ewa Milewska-Celińska. Moja sprawa rozwodowa ciągnie się od 3 lat. Dzięki pani mecenas mam za sobą: policję, prokuraturę, kuratorów i wiele jeszcze innych ciekawych atrakcji - nie złamała mnie. Wiem też, że "ona spraw nie przegrywa"... . Czy ktoś z Was z nią wygrał? Czy znacie takiego adwokata? Pozdrawiam serdecznie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Rumarzka

2018-08-02 02:53:52

Polecam mecenas Łapińska Joanna , polecono mi ją jako skuteczną i wygrywającą sprawy, i ja to potwierdzam, skuteczna i młodsza od pani Celińskiej. Jak ktoś chce wygrać to polecam

Bolesta

2018-08-02 12:33:14

Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog jak i do bezpośredniego kontaktu (rozwody-koscielne.eu lub uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.3.2015

  Weksel - Co to jest weksel i jak może on zabezpieczyć płatność

  Weksel jest dokumentem, w którym ktoś zobowiązuje się do zapłaty pewnej kwoty pieniędzy innej osobie. Treść i formę tego dokumentu dokładnie opisuje ustawa. Zazwyczaj jest on wręczany (...)

 • 26.10.2018

  Jak zgłosić przestępstwo?

  Jeśli dana osoba jest świadkiem albo ofiarą przestępstwa, np. ktoś ukradł jej samochód albo rower ktoś ją oszukał, to może ona zgłosić takie zdarzenie na policji albo (...)

 • 31.10.2018

  Jak uzyskać dane innej osoby z Rejestru Dowodów Osobistych?

  Jeśli ktoś potrzebuje uzyskać dane innej osoby z Rejestru Dowodów Osobistych (RDO), to może złożyć wniosek o udostępnienie danych - osobiście w urzędzie gminy lub listownie.

 • 21.10.2017

  Ubezpieczenie zdrowotne - Kogo dotyczy i kiedy jest obowiązkowe?

  System ubezpieczenia zdrowotnego ma na celu możliwie jak najlepsze zabezpieczenie opieki zdrowotnej osobom ubezpieczonym i osobom innym niż ubezpieczeni, uprawnionym do świadczeń opieki zdrowotnej (...)

 • 15.7.2014

  Ochrona dóbr osobistych w mediach

  Co oczywiste - nikt nie lubi być obrażany. Jeżeli taka sytuacja nas dotyka, wówczas najchętniej odwdzięczylibyśmy się tym samym. Należy pamiętać, iż wówczas - my również (...)