Czy ktoś wygrał z Ewą Milewską-Celińską?

Odpowiedzi w temacie (2)

Delta1

5.1.2014

Witam Was Obrońcą "mojego męża" jest Ewa Milewska-Celińska. Moja sprawa rozwodowa ciągnie się od 3 lat. Dzięki pani mecenas mam za sobą: policję, prokuraturę, kuratorów i wiele jeszcze innych ciekawych atrakcji - nie złamała mnie. Wiem też, że "ona spraw nie przegrywa"... . Czy ktoś z Was z nią wygrał? Czy znacie takiego adwokata? Pozdrawiam serdecznie

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Rumarzka

2018-08-02 02:53:52

Polecam mecenas Łapińska Joanna , polecono mi ją jako skuteczną i wygrywającą sprawy, i ja to potwierdzam, skuteczna i młodsza od pani Celińskiej. Jak ktoś chce wygrać to polecam

Bolesta

2018-08-02 12:33:14

Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog jak i do bezpośredniego kontaktu (rozwody-koscielne.eu lub uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.3.2015

  Weksel - Co to jest weksel i jak może on zabezpieczyć płatność

  Weksel jest dokumentem, w którym ktoś zobowiązuje się do zapłaty pewnej kwoty pieniędzy innej osobie. Treść i formę tego dokumentu dokładnie opisuje ustawa. Zazwyczaj jest on wręczany (...)

 • 21.10.2017

  Ubezpieczenie zdrowotne - Kogo dotyczy i kiedy jest obowiązkowe?

  System ubezpieczenia zdrowotnego ma na celu możliwie jak najlepsze zabezpieczenie opieki zdrowotnej osobom ubezpieczonym i osobom innym niż ubezpieczeni, uprawnionym do świadczeń opieki zdrowotnej (...)

 • 15.7.2014

  Ochrona dóbr osobistych w mediach

  Co oczywiste - nikt nie lubi być obrażany. Jeżeli taka sytuacja nas dotyka, wówczas najchętniej odwdzięczylibyśmy się tym samym. Należy pamiętać, iż wówczas - my również (...)

 • 4.4.2016

  Zasiedzenie nieruchomości

  Stara rzymska paremia głosi Volenti non fit iniuria (chcącemu nie dzieje się krzywda). Dlatego zawsze należy dbać o swoje interesy, ponieważ w przeciwnym razie możemy ponieś konsekwencje (...)

 • 11.8.2018

  Jak zameldować się w nowym miejscu przez Internet?

  Gdy ktoś postanowi zmienić miejsce zamieszkania, powinien pamiętać, że nie musi iść do urzędu, aby się wymeldować. Przez Internet może też zameldować się w nowym miejscu.