e-prawnik.pl Porady prawne

Dobry Adwokat Łódź Rozwód - Adwokat Burska pytanie

Odpowiedzi w temacie (4)

agata-dereszowska

27.5.2016

Z polecenia mojego znajomego, który się rozwodził i czytając opinie na rankingu fachowców http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=89382 wybrałam swojego Adwokata do rozwodu. Mam natomiast pytanie, które z racji trochę krepującej sytułacji nie chcę zadawać mojemu znajomemu i liczę na pomoc forumowiczów. Czy u Pani Adwokat Burskiej można liczyć na rozłożenie płatności na raty? Jeśli ktoś może udzielić mi odpowiedzi będę wdzięczna. Wiadomo jak to jest dzieci mnóstwo wydatków a do tego jeszcze ten nieoczekiwany tj. rozwód. Wiem, że mogłabym zapytać się jej samej,ale przyznam sie trochę się krepuję a nawet obawiam wizyty wiec wolę wcześniej zebrać wszelkie informacje a na samym spotkaniu przejść jedynie do mojego nędznego małżeństwa.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Aleksandra Opalska

2016-05-27 15:37:54

Wiem że istniala taka możliwość jak Ja korzystałam z usług Pani Mecenas ( rok temu),wiec wydaje mi się ze tak jest nadal. Najlepiej przedzwon do Kancelarii (664 365 410) i się zwyczajnie zapytaj. Nie rozumiem czego tu się bać. Pani Mecenas jest niezwykle mila osoba to normalny człowiek i nie ma potrzeby się bez sensu obawiać :)

agata-dereszowska

2016-05-27 15:43:02

Wow dziękuje za błyskawiczną odpowiedz :). To bardzo dobra wiadomość mam nadzieje, że tak jest do tej pory. Pozdrawiam :)

Doris

2018-01-14 10:28:40

Sporo czasu mi zajęło znalezienie mecenasa do rozowdu i w końcu trafiłam do adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi i to był strzał w dziesiątkę ???? gdyż moje sprawy nabrały tempa na pierwszym spotkaniu mecenas wyjaśnił mi cały proces i ewentualne jego kierunki dopasował strategie a potem się tego trzymał sprawa zakończyła się sukcesem, a co ważniejsze zgodnie z ustaleniami i moimi oczekiwaniami. Powiem tak duży szacunek doświadczenie adwokata i kancelarii było widać na każdym kroku podejmowanych działań a kontakt z mecenasem był praktycznie o każdej porze co przy dynamice sprawy było dla mnie bardzo wazne. Polecam Dorota

Bolesta

2018-01-14 13:24:37

Z kolei nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do bezpośredniego kontaktu ze mną. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM