e-prawnik.pl Porady prawne

DOBRY PRAWNIK OD ROZWODÓW-KRAKÓW

Odpowiedzi w temacie (30)

Gosia_12

5.6.2017

Zdecydowanie polecam usługi MECENASA BARTŁOMIEJA ŁUKOMSKIEGO. Kancelaria mieści się przy ul. Karmelickiej 60/6 w Krakowie. Moja sprawa dotyczyła rozwodu i spraw z nim związanych. Już podczas pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Mecenas Łukomski to świetny fachowiec z wszechstronną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Moją sprawą zajął się kompleksowo .Terminowy, konkretny i dyspozycyjny. Dla Mecenasa najważniejsze jest dobro klienta i zrobi wszystko aby o nie walczyć. Przywraca poczucie bezpieczeństwa. Wart absolutnie każdych pieniędzy! Jeszcze raz polecam skuteczność Mecenasa - świetny wybór!!!!!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Doris

2017-06-28 12:56:23

Ja też jestem z Krakowa i nie znalazłam żadnego adwokata, który byłby dla mnie tak wyrozumiały. Na szczęście moja siostra z Warszawy doradziła żebym zwróciła sie o pomoc do pani Wioletty Szewczak. Bardzo profesjonalne podejście i przemiła osoba ! :)

Andrzej

2017-08-02 20:27:37

A MI ZNAJOMI POLECAJĄ ADWOKAT J. SZEWCZYK- STĘPIEŃ Z KANCELARII NA UL. DAJWÓR, PROWADZIŁA ROZWÓD KOLEŻANKI, KTÓRA STWIERDZIŁA ŻE NIE CHCIAŁABY MIEĆ JEJ PO PRZECIWNEJ STRONIE,

lolita2

2018-12-12 22:40:28

Hej Kasiamal. Proszę tu masz numer 600365228. Na prawdę bardzo dobry prawnik więc możesz spokojnie dzwonić. Powodzenia !

KatarzynaMalik

2019-06-03 18:56:32

Przeszłam w moim życiu dwa ciężkie rozwody. Nie wiem, czy to ja nie potrafię dobierać sobie odpowiednich mężczyzn, czy tak po prostu potoczyło się moje życie. NA skraju załamania, idąc do kancelarii adwokackiej - szczerze mówiąc nawet nie zastanawiałam się do jakiej kancelarii idę. Trafiłam do jwc.pl - Kancelarii, w której adwokatem jest Pani Justyna Węgrzynowicz - Cichońska. Teraz, już po rozwodzie, nie wiem co powiedzieć, nie wiem jak dziękować za pomoc Pani Justynie, nie tylko w sprawie wygranego procesu ale również w sprawie podejścia do załamanego człowieka oraz mimowolnej pomocy. Jest to rewelacyjny adowokat, który chce pomagać.

patryknawrot2

2019-07-04 14:02:00

W sprawie swojej trudnej sytuacji rozwodowej udałem się do mecenas Justyny Węgrzynowicz - Cichońskiej...Pani Justyna była profesjonalnie przygotowana i pomogła mi rozwiązać te sytuacje.

BiegliwPrawie

2019-07-15 18:21:42

Dzień dobry. Polecamy serdecznie adw. Darię Bezwińską - d.bezwinska@biegliwprawie.pl lub numer telefonu: 509 407 845. Profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do klienta.

lidiadobron

2019-12-09 09:43:05

Moją sprawę rozwodową prowadziła pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z Krakowa, super podejście w takim trudnym czasie jakim jest rozwód, a do tego wszystko profesjonalnie, naprawdę polecam

Ermita

2020-04-14 16:42:28

Pragnę dać kilka wskazówek jak wybrać odpowiedniego prawnika rozwodowego: 1. WEŹCIE SPECJALISTĘ! Prawnicy od wszystkiego są do niczego. Prawo rozwodowe ma swoją specyfikę, każda sędzina w wydziale w Krakowie jest inna - dobry specjalista zna takie smaczki i mój nawet potrafił pod konkretną sędzinę ustalać strategię procesową. Do mojego mecenasa podchodzili sędziowie, witali się, gadali sobie. W Krakowie jest tylko kilku takich. najlepiej wziąć takiego co to tylko rozwody/rodzinne robi. 2. NIE PATRZCIE NA CENĘ! tanio to można kupić ciuchy w lumpeksie - ale dla najważniejszej sprawy w swoim życiu- nie można oszczędzać. Specjaliści sa ok 20% drożsi od reszty. i Naprawdę warto. 3. RADCA PRAWNY - mój mi tłumaczył różnicę między adwokatami a radcami - wychodzi ,że mają inaczej skonstruowane umowy. Trzeba brać radcę, bo będzie mu zależało na jak najszybszym skończeniu sprawy. Sprawy prowadzone przez adwokatów toczą się latami, bo tak mają skonstruowane zasady ustalania honorarium. 4. BADANIE RYNKU - sprawdźćie kilku, umawiajcie się często. Porady prawne nie są drogie a dzięki temu ustalicie kilka strategii. Ponadto eliminuje ich to od reprezentowania małożnka. Nie powiem Wam, którego wybrałam, żeby nie było że to spam reklamowy jak większość opinii tutaj. Wolałam mężczyznę, chciałam mieć większe poczucie bezpieczeństwa i tyle. Popytajcie wsród znajomych, ustalcie czy chcecie raczej fightera, czy ugodowego.

Anna_38

2020-05-02 13:48:48

Moją sprawę prowadziła Pani adwokat Aleksandra Wojciechowska sumienna, rzetelna i umiejąca słuchać. Zawsze mogłam zadzwonić jak miałam pytania, bo się strasznie stresowałam, na rozprawach a były 3 była zawsze osobiście.

Mommyinthemood

2020-05-20 23:39:02

Do P.Ermita prosze o nazwisko osoby ktora Pania reprezentowala. Nie mam kogo podpytac ze znajomych

Jozefina12

2020-06-14 09:19:00

@Ermita, mogłabyś proszę podać nazwisko Twojego fachowca. Bardzo mi zalezy na kimś naprawdę dobrym. Dziękuję.

KCZant

2020-06-29 17:00:03

Tylko pani Olga Maciejewska! Po prostu burza! Bardzo cięta w sądzie a do tego bardzo cierpliwa dla ludzi którym pomaga i zaangażowana. Dobrze że są tacy prawnicy jak pani Olga. Obiecałam że zawsze będę ją polecać i będę, ponieważ dokonała niemożliwego. Dziś jestem już w pełni wolna i wiem że przy wyboże prawnika musi coś pyknąć żeby dobrze się porozumieć.

Joanna60

2020-07-23 15:24:55

Ze swojej strony polecam adwokata Mateusza Jankiewicz z Krakowa. Solidny, rzetelny, ma dobre podejście do klienta a przy tym jest spokojny i opanowany. Ma duże doświadczenie w trudnych sprawach, gdzie pomiędzy małżonkami istnieje silny konflikt. Zawsze stara się doprowadzić do ugody pomiędzy stronami, i nawet w tych wydawało by się niemożliwych do pogodzeniach sprawach doprowadza do konsensusu między stronami.

martamarta1977

2020-10-06 08:45:02

Trudno zawierzyć i tak w ciemno wybrać jakiegoś prawnika, a jeszcze potem opowiadać o swoich przejściach. Najlepiej wcześniej umówić się na spotkanie i zobaczyć, jak się rozumiecie z mecenasem, czy jego styl pracy Wam odpowiada. U mnie ostatecznie stanęło na wizycie u adwokat Szewczyk-Stępień, była zaangażowana i to mi się podobało, nie owijała w bawełnę i walczyła o mnie, co jak się okazało było ważne.

Marta145

2020-10-21 20:39:57

Ja zdecydowanie polecam mecenasa Andrzeja Opyda. Chyba jednen z najlepszych prawników w Krakowie od takich spraw. Poleciła mi go przyjaciółka, której sprawę także prowadził. Nie tylko bardzo rzeczowy i konkretny, ale przede wszystkim ciepły i godny zaufania. Dla mnie to było bardzo ważne, bo byłam kompletnie rozbita, a trzeba było reagować szybko i wyciągać wiele trudnych i nieprzyjemnych spraw na wierzch. Podejście pana mecenasa bardzo pomogło mi sie pozbierać i walczyć o to co mi i dzieciom się należało. Jak miałam wątpliwości w jakiejś kwestii dzwoniłam i wszysktko bez problemu wyjaśniał, przygotował mnie też szczegołowo do rozprawy. Na szczęście się udało i mam to już za sobą. Co ważne pan mecenas sprawy prowadzi osobiście, na czym bardzo mi zależało, bo wiem, że wielu adowokatów wysyła aplikantów zamiast siebie. Bardzo serdecznie go polceam. Aaa i jeszcze na pierwszym spotkaniu w kancelarii powiedział mi ile wszystko bedzie kosztowało i nie zapłaciłam ani grosza wiecej... a różnie z tym bywa.

Marta145

2020-10-21 20:49:39

Ja bardzo polecam mecenasa Andrzeja Opyda, chyba jeden z najlepszych w tych sprawach w Krakowie. Poleciała mi go przyjaciółka, którą także reprezentował. Nie tylko bardzo profesjonalny i rzeczowy, ale także bardzo empatyczny i ze świetnym podejściem do klienta. Dla mnie to było ważne, bo byłam kompletnie robita, a trzeba było szybko reagować i dzięki postawie pana mecansa udało mi się pozbierać i walczyć o to co mnie i dzieciom się należało. Jak nie byłam czegoś pewna dzowniłam i wszystko mi wyjaśniał. Wszystkie kwestie na bieżąco ze mną konsultował. Przygotował mnie też do rozprawy w sądzie, a to było nie lada przeżycie. Osobiście też był na każdnej rozprawie, a nie wysyłał aplikantów jak robił to pełnomocnik męża. Dla mnie to lepiej bo wywalczyliśmy alimenty na takim poziomie, na jakim mi zależało. Na szczęście to już za mną. Aaaa i co ważne na pierwszym spotkaniu powiedział mi ile bede musiała zapłacić i mimo, że sprawa się przedłużyła znacznie nie zapłaciłam ani złotówki więcej.

Huanjianfen777

2020-10-22 04:30:47

What are PFF Simplest and Even worse Scenario Cases for the Colts In advance of the 2020 Period? In accordance in direction of Qualified Soccer Interest (membership), the Indianapolis Colts incorporate a ideal and even worse circumstance predicament forward of the 2020 regular monthly time. If nearly anything goes in accordance toward planarticularly with refreshing veteran newbie Philip Rivers and the offense, the Colts include a 90th percentile result of completing 11-5. Sad to say, if Rivers is in truth ookedand their more youthful secondary struggles, there is a 10th percentile end result that the Colts may full 5-11:INDIANAPOLIS COLTS10th percentile end result: 5-11How they take there: Philip Rivers is no for a longer period an higher than-ordinary or even regular NFL quarterback Indianapolis Colts Jerseys. I don feel that the circumstance, still I believe there is proof that details toward his arm electricity not getting what it when was. The Colts aren ready toward prevail over that upon offense When the secondary struggles. Primarily, Xavier Rhodes doesn look at any type of job revival as a person of the setting up alternatives outdoors when his 47 https://www.coltsgearonlinestore.com/Grover_Stewart_Jersey-72.9 all round quality in just 2019, and some of the more youthful possibilities in just the Coltssecondary (Rock Ya-Sin, Khari Willis and Question Notify III) don breakthroughs inside of their moment seasons.90th percentile final result: 11-5How they choose there: Individuals were being powering the Colts as a contender within just the AFC with Andrew Luck at quarterback remaining offseason for a explanation. There is some ability upon this roster, and in just this circumstance, the league least complicated offensive line which will give the excellent security Rivers consists of recognized within a extensive season is made up of the 38-calendar year previous quarterback enjoying which includes it was 2018 back again https://www.coltsgearonlinestore.com/Mo_Alie_cox_Jersey-161. He revealed the 5th-most passing quality in just the NFL (87.4) that period. At recipient, the trio of T.Y. Hilton, Parris Campbell and Michael Pittman Jr. variety a dynamic local community knowledgeable of profitable at all degrees of the marketplace, whilst novice acquisition Jonathan Taylor operates wild at the rear of Quenton Nelson and business enterprise.At present, an 11-5 Colts employees would contain in the direction of appear to be fairly positive for Colts lovers following the workers accomplished 7-9 and disregarded the playoffs remaining season?in the wake of Andrew Luck abrupt retirement. The Colts offseason includes been headlined by means of the signing of veteran quarterback Philip Rivers, the exchange for All-Expert defensive take care of DeForest Buckner, and the drafting of 2 remarkably touted offensive novices: Michael Pittman Jr. and Jonathan Taylor. Having said that, PFF is appropriate that the greatest vital ponder going through this year Colts is simply just how considerably 38 yr previous veteran newbie Philip Rivers includes still left within the tank at beginning quarterback. Rivers experienced a down time ultimate 12 months with the Chargerss he threw for exactly 23 touchdowns in the direction of 20 interceptions, still he basically a yr eradicated in opposition to throwing for 32 touchdowns in direction of 12 interceptions within 2018 https://www.coltsgearonlinestore.com/Pat_Mcafee_Jersey-21. Via currently being reunited with Colts mind prepare Frank Reich, the anticipate is that through passing powering a impressive Indy offensive line, throwing toward sturdy having Designs, and leaning closely upon a energy managing sport that Rivers can get back his past Skilled Bowl caliber style with the Bolts Darius Jackson Jersey. It seems to be significantly much more in all probability than not that the Colts will be significantly far better in opposition to closing seasons a person of the final groups within the AFC, still the aspiring Tremendous Bowl contender continue to incorporates towards establish it upon the marketplace this long run year. Colts Information: Frank Reich requires blame for enjoy-speaking to problems that harm Rivers, Brissett Article: Colts in the direction of Effort Out Previous Bucs Kicker Matt Homosexual

Filippee

2020-11-02 13:48:53

Zdecydowanie, mecenas Andrzej Opyd. Polecam go wszystkim, którzy chca mieć sprawę szybko załatwioną i nie chcą się niepotrzebnie szarpać. Generalnie ogarniety facet, bardzo konkretny i słowny. Prowadze firmę, po znaniu nowej parterki chciałem bez zbednej zwłoki zakończyć małżeństwo. Żona groziła, że rozwodu mi nie da, że odbierze mi firmę i prawa rodzicielskie. Mecenas Opyd od początku wszystko wziął na siebie, pozew, kontakty z dziećmi, wysokośc alimentów. Nie musiałem nawet z żoną rozmawiać. W sądzie byłem trzy razy. Teraz jestem wolnym człowiekiem. Firme prowadzę dalej, z dziećmi widuje się w ustalonym przez sąd czasie.

TorontoGirl

2020-12-07 20:42:20

https://lukomski.law/przepis-na-sernik-i-dlaczego-powinnam-sie-rozwiesc/ JA RÓWNIEŻ POLECAM ŁUKOMSKIEGO! ŻADNA OPINIA O NIM NIE JEST PRZESADZONA! Żeby odróżnić tą opinię od spamu tu zalegającego - potwierdzę moją osobę na majla: kadrianna834@o2.pl

Taluria

2020-12-24 10:05:27

Zdecydowanie polecam radcę prawnego Marcina Kościelniaka: https://cpkoscielniak.pl/rozwody/ Trafiłam do niego ze sprawą rozwodową. Bardzo mi pomógł, numer dostałam od kolezanki którą pan Marcin reprezentował w sprawie o alimenty. Rozwód był stresujący, ale pomoc sprawiła, ze mniej sie denerwowałam. Dzieki niemu uzyskałam dobre warunki.

Slawek761

2021-03-19 10:49:52

Ja z polecenia koleżanki z pracy trafiłem do mecenasa Andrzeja Opyda, świetny facet. Żona domagała się rozwodu z mojej winy z powodu zdrady. Niestety miała dowody. Dzięki sprytnej taktyce procesowej udało się zakończyć rozwód z winy wspólnej a nie mojej, uniknąłem też płacenia alimentów na żonę. Córka została ze mną dzięki zawartej ugodzie. Bardzo polecam mecenasa Opyda - konkretny, był zawsze dobrze przygotowany na rozprawy i co dla mnie ważne mówi prawdę, a nie mydli oczy, że coś się da. Wszystko co powiedział na początku, faktycznie się sprawdziło. I potwierdzam to co inni piszą, od razu po pierwszej poradzie rozwodowej umawia się na konkretną kwotę i to jest kwota finalna. Moja nowa partnerka u innego adwokata niestety miała inaczej.

Hipten81

2021-05-11 15:50:10

Jestem właśnie po zakończonej sprawie rozwodowej i polecam moją adwokat Edytę Kwiecień z Krakowa. Bardzo zaangażowana i konkretna. Poradziła sobie z moją ex która chciała zabrać mi wszystko, włącznie z synem

Katarzynaaa

2021-06-10 14:35:00

Ja korzystałam z cswadwokaci.pl i super załatwili mój rozwód. Koleżanka z kolei polecała Krzystofa Rosia

giermo

2021-08-26 21:21:30

Ja polecam szczerze kancelarię Centrum Prawa Stanicka. Mają bardzo dobrych prawników, w tym takich od spraw rozwodowych, prawa rodzinnego. Mnie ciężko było przejść ten czas rowodu, dlatego mocno doceniam zaangażowanie, podejście do mnie jako klienta. Dostałem od nich nawet wsparcie psychologiczne.

Ramlis

2021-08-27 10:15:06

Prawdopodobnie mógłbym użyć.

deejw

2021-09-20 11:25:22

Z doświadczenia własnego (a takie ponoć najlepsze ;)) polecam swojego prawnika Radcę Prawnego Mateusza Mosora. Profeska i jeszcze raz profeska. Poznałem go przy okazji rozwodu który mi poprowadził a następnie zajął się pomocą w mojej firmie i do dzisiaj współpracujemy.

miki789

2021-11-17 12:15:58

Na pewno na Grodzkiej w Krakowie działa kancelaria (znajdziesz ich pod adresem kancelaria.pl), gdzie można liczyć na pomoc w zakresie spraw rozwodowych. Prawnicy z tej kancelarii gwarantują profesjonalne podejście i prowadzenie spraw na wysokim poziomie. Duże doświadczenie po ich stronie i kompleksowe podejście do tematu, bo zajmuje się zarówno kwestiami, które są związane ze sprawami o rozwód jak i tez opieka nad dziećmi, podział majątku.

kosek77

2022-01-04 08:45:27

Mnie się bardzo dobrze układa współpraca z kancelarią Vindigo, jeśli ktoś szuka pomocy odnośnie sprawy rozwodowej, spraw związanych z firmą to można na nich liczyć. Duże doświadczenie w tym temacie i świetne podejście do klienta. Przede wszystkim zawsze starają się szuka najlepszych rozwiązań dla danej osoby, dzięki czemu te działania przez nich realizowane stoją na najwyższym możliwym poziomie, warto to wykorzystać.

OlgaHrybik85

2022-05-07 00:03:17

W100% polecam Ci kochaniutka Adwokat MAGDALENĘ CHRÓŚCIELEWSKĄ z Kancelarii Adwokackiej CHRÓŚCIELEWSKA & CHRÓŚCIELEWSKI. Sprawa rozwodowa została przeze mnie wygrana dzięki Niej -jedna z niewielu adwokatów godnych zaufania. Jest solidna, działa szybko i skutecznie, bardzo wiele Mecenas zawdzięczam. Ja trafiłam do Niej z tego rankingu najlepszych adwokatów do rozwodu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065.

RenataTrysiak

2022-08-10 23:09:48

Jeśli chcecie najlepszego adwokata to tylko CHRÓŚCIELEWSKA&CHRÓŚCIELEWSKI Od kilkunastu lat prowadzą takie sprawy. Dlatego to im zaufałam. No i efekt jest lepszy niż myślałam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM