Dobry prawnik w Bielsku Białej

Odpowiedzi w temacie (1)

Sfomum

3.8.2018

mam do was pytanie, jeśli ktoś jest w Bielska Białej to czy wiecie gdzie mogę znalezc dobrego prawnika w tym mieście ? dzięki wielkie za pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2018-08-03 11:33:24

Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam z kolei na mój blog, bądź do bezpośredniego kontaktu (rozwody-koscielne.eu lub uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.6.2018

  Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia (...)

 • 21.3.2012

  Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

  Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych to dobry sposób rozliczania się z fiskusem m.in. dla osób rozpoczynających działalność, jeżeli spodziewają się, że koszty działalności, które prawo (...)

 • 27.5.2018

  Konsultacje w sprawie przyszłości Europy

  Trwają konsultacje społeczne, w których Europejczycy mogą wypowiedzieć się, w jakim kierunku ma podążać Unia Europejska. Internetowa ankieta zawiera 12 pytań opracowanych przez grupę (...)

 • 28.9.2011

  Niekorzystna interpretacja podatkowa – jak ją zmienić?

  Nie ma chyba przesady w stwierdzeniu, że system prawa podatkowego jest najbardziej skomplikowanym i najbardziej dynamicznie zmieniającym się obszarem prawa. Charakteryzuje się również tym, że dotyka (...)

 • 30.6.2018

  Złóż wniosek o świadczenie z programu „Dobry Start”

  1 lipca rusza przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start”. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.