dobry prawnik Wrocław

Odpowiedzi w temacie (4)

miki789

12.2.2019

Szukam dobrego prawnika który zajmuje się obsługą prawną firmy z Wrocławia

Nie znalazłeś odpowiedzi?

monikaturczyn

2019-07-12 15:32:09

Do obsługi prawnej firmy we Wrocławiu - adwokat karolina Łabędzka. Specjalistka od prawa gospodarczego. Poleciła mi ją kiedyś znajoma, która ma dużą firmę, bo ja to przyznam szczerze że nie wiedziałabym nawet czym się kierować przy wyborze takiej obsługi prawnej... :P w każdym razie bardzo sympatyczna pani z dużą wiedzą

kemrot

2020-05-18 14:28:43

Bardzo dziękuję mecenasowi Klimkowskiemu za wygraną sprawę. Jestem bardzo szczęśliwa, że kilka razy mogłam z Panem współpracować. W przypadku potrzeby na pewno jeszcze się zgłoszę :) Wam również go polecam i zostawiam do niego numer: 600 365 228

kayti

2020-05-19 11:55:12

Również korzystałam z usług pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Pomógł mi podczas trudnej sprawy rozwodowej. Gdyby nie on pewnie zostałabym z niczym. Z jego nieocenioną pomocą dostałam rozwód z winy męża, połowę majątku i alimenty na siebie.

kacha45

2020-05-26 14:31:59

Polecam Pana Igora Klimkowskiego jako fantastycznego adwokata :) Miałam przyjemność korzystać z jego usług podczas kilku spraw sądowych. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • „Dobry start” na stałe

  Uregulowanie prawa do świadczenia „Dobry start” w ustawie zapewni stabilizację tego świadczenia i da większą pewność co do jego ciągłego funkcjonowania. – \"Rodzice nie będą (...)

 • „Dobry start” będzie gwarantowany ustawą

   Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało projekt ustawy o świadczeniu „Dobry start”, czyli wypłacanym raz w roku wsparciu dla rodzin na zakup wyprawki szkolnej (...)

 • Zmiany w świadczeniu „Dobry start”

  Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt rozporządzenia m.in. rozszerzający krąg osób uprawnionych do świadczenia o uczniów szkół dla dorosłych i policealnych. Zmiany (...)

 • Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia (...)

 • Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

NA SKÓTY