dziedziczenie przez pasierbów

Odpowiedzi w temacie (1)

ksenia2007

18.4.2012

Witam, przed 5 laty kupiłam z ówczesnym przyjacielem (od 3 lat mężem)działkę budowlaną. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy na niej budowę domu. Mąż jest ojcem dwóch dorosłych synów. Jak będzie wyglądało dziedziczenie domu w przypadku śmierci męża?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Hersbala

2019-12-13 13:48:14

Cześć, chcę powiedzieć wam dobrą stronę, to nie jest przegląd kasyna, ale można zagrać w https://gry-hazardowe-za-darmo.com/kasyno-online/ hazardu online, ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry wybór kasyn telefonicznych, więc są pod ręką, cóż, wiesz, jakie są różne stawki. Myślę, że ci się spodoba.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jakie sa podstawy prawne jesli chodzi o dziedziczenie mieszkania wlasnosciowego po rodzicach, rodziece zapisali je na jedno dziecko czy inne dzieci maja prawo do czesci tego mieszkania??? czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Dziedziczenie Matka mojej kolezanki zamrla w 2011roku i zostawila jej dlugi lecz kolezanka nie zrzekla sie spadku czy istnieje inne rozwiazanie? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Takie samo nazwisko to za mało by przejmować się czyimiś długami. Partner funkcjonuje na własny rachunek - patrz konkubinat. Kredyt (zobowiązanie) można nabyć razem ze spadkiem ale zawsze można (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • witam, jestem po rozwodzie i mam już wnuki i chcę się ożenić. Moja przyszła żona jest wdową i ma dwoje dorosłych dzieci. Chcielibyśmy sporządzić przed ślubem intercyzę, aby w przypadku śmierci (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dziedziczenie We wrześniu 2008r zmarł tata po, którym odziedziczyliśmy nieruchomość, którą możemy sprzedać po 5 latach, aby nie płacić podatku 19%. Postanowienie sądowe o przejęciu spadku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

NA SKÓTY