Fałszywe potwierdzenie otrzymania wpłaty

Odpowiedzi w temacie (0)

Dawiddo01

18.10.2018

Witam. Na początku chciałbym przeprosić, jeśli umieściłem ten post w złym dziale. Mam pytanie odnośnie tego jak sprawdzić czy potwierdzenie otrzymania przelewu jest prawdziwe. Chciałbym mieć do tego 100% ponieważ chciałbym współpracować z pewną osobą, jednak nie wiem czy mogę jej ufać. Wysyłam tutaj linki do pobrania dwóch potwierdzeń, które dostałem od 2 różnych osób, ale pracujących w tym samym ''biznesie''. Dobrze by był aby wypowiedziała się jakaś doświadczona osoba :) http://hostuje.net/file.php?id=0dea6aebc4f2ee730323cd4303db2b17

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 19.5.2012

  CIT - Podatek dochodowy od osób prawnych

  Podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych obowiązania są bez wezwania składać deklarację o wysokości dochodu (lub straty) osiągniętego od początku roku podatkowego i wpłacać na rachunek (...)

 • 19.3.2010

  Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  Jednym z dostępnych sposobów na zmniejszenie obciążenia podatkiem za 2009 rok jest ulga internetowa. Zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych osoby, które w 2009 roku ponosiły (...)

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)

 • 16.9.2018

  Mail z fakturą z ZUS?

  Uwaga na fałszywe e-maile na temat rozliczenia rocznego i pliku JPK lub z informacją o konieczności opłacenia faktury wystawionej rzekomo przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)