e-prawnik.pl Porady prawne

grunty rolne na budowlane

Odpowiedzi w temacie ()

romano75

9.9.2011

Witam, złożyłem pismo o przekwalifikowanie moich gruntów na działki budowlane, ale trwa to już dosc długo, bo ponoć ktoś z posiadaczy okolicznych działek się odwołuje, ile to może trwać ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Czy mogę postawic budynek na działce rolnej ????? Czy mogę postawic budynek na działce rolnej ????? Posiadam działkę rolną o powierzchni 14 arów (grunty rolne klasy V, VI). Chciałbym na niej postawić (...) czytaj dalej»

  • Działka rolna Mam problem z przeksztalceniem dzialki rolnej na budowlaną.Złozyłam do wójta wniosek o warunki zabudowy i odrzucił mi ,powołując się na to iż moja działka graniczy ze stawem, który (...) czytaj dalej»

  • Uwłaszczenia a umowa Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, ani na jego elementy. Sytuacja jest następująca Część rodziny uwłaszcza się na gruntach należących (...) czytaj dalej»

  • Postępowanie spadkowe- przedmiotem grunty rolne Witam, W Sądzie aktualnie toczy się postepowanie spadkowe po moich dziadkach. Przedmiotem spadku są grunty rolne. Jestem osobą z wykształceniem rolniczym (...) czytaj dalej»

  • wpis w KW czy założenie nowego KW? Witam, mam problem z wnioskiem o KW. Posiadam księgę wieczystą w której wpisane są grunty rolne. Obecnie chce założyć księgę dla działki na której stoi (...) czytaj dalej»