e-prawnik.pl Porady prawne

Jestem poszukiwany i poddac sie karze

Odpowiedzi w temacie ()

wneku20

12.8.2013

Witam mam problem poniewaz jestem poszukiwany listen gonczym, ale chce odpowiedziec za moje bledy i co mam zrobic zeby zalatwic to jak najlepiej. czy musze wracac do Polski czy moge to zalatwic w UK. oto atykul z ktorego jestem poszukiwany prosze o pomoc Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Prawnik1209

2013-09-04 11:11:34

Witam, Jak rozumiem jest Pan poszukiwany w Polsce? Oznacza to, że jak Pan tylko wróci kara zostanie wykonana. Doradzam ustanowienie pełnomocnika do wyprostowania sprawy i na razie pobyt w UK. Nie znam szczegółów sprawy ale można np. wystąpić o zamianę kary. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt tel. Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Meller 502-199-050, 504-260-672

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • ślub z obywatelem Turcji Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie ten sam problem i próbuje (...) czytaj dalej»

 • Pies a sąsiedzi Mam dom w niewielkiej miejscowości. Jest on ulokowany na osiedlu domków jednorodzinnych tak więc ze wsztystkich praktycznie stron mam sąsiadów. Jednak mam mieszkanie w mieście i (...) czytaj dalej»

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!! Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze mi w skrocie opisac swoja (...) czytaj dalej»

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...) czytaj dalej»

 • przemoc psychiczna w domu Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą wyciągnięciem na światło (...) czytaj dalej»

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM WIDUJE SIĘ CODZIENNIE W MIEJSCU (...) czytaj dalej»

 • art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej (...) czytaj dalej»

 • Dni wolne za święta w sobotę 1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada w sobotę, proszę (...) czytaj dalej»

 • Badania w RODK Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. Trwały prawie pięć godzin! Każdy (...) czytaj dalej»

 • Podrobiona legitymacja Co grozi, i co najlepiej robić gdy konduktror PKP złapie Cię z podrobioną legitymacją studencką? W dodatku zabiera legitkę i po dwóch miesiącach policja przychodzi z wezwaniem (...) czytaj dalej»

 • Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy? Witam serdecznie Mój były mąż notorycznie uchyla się od płacenia alimentów na naszych dwóch synów. Sąd przyznał mi alimenty w kwocie 2 x 800 (...) czytaj dalej»

 • Korupcja w DNA badaniach Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - Jak sie pozniej okazalo (...) czytaj dalej»

 • RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac. Gdzie to zglosic? Przez dwa lata nie dostale ani 1 RMUA! (koza) raczej nie mozna nigdzie tego zglosic,poprostu musisz nachodzic kadrowa i zadac - badz niech (...) czytaj dalej»

 • Przyznanie sie do winy czy sad?? Witam, mialem wypadek samochodowy w którym zgineli z drugiego auta 2 osoby a jedna ranna. Na 100% jestem przekonany o swojej niewinności i wiem bo widziałem zdarzenie (...) czytaj dalej»

 • jestem poszukiwany odn odsiadki dwudziestu paru dni rozmawialem z policjantem i powiedzial ze mozemy jestem poszukiwany odn odsiadki dwudziestu paru dni rozmawialem z policjantem i powiedzial ze mozemy (...) czytaj dalej»