e-prawnik.pl Porady prawne

Kradzież w sklepie carrefour

Odpowiedzi w temacie (1)

fadus

16.1.2013

Witam, dziś zostałem zatrzymany przez ochornę sklepu za kradzież gry komputerowej o wartości 30zł, Pan z ochorny wypisał jakiś dokument, po czym kazał mi zapłacić za towar, oczywiście przyznałem się do winy i zapłaciłem za skardziony towar. Co może mi jeszcze grozić w takim przypadku ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

sandrusia

2013-02-12 07:18:53

???

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Mo, na pewno już takich ptaszków mają tam zapisanych. wiec trzeba zgłosić. Co do zamykania ich, pytanie czy nic tam panu nie zrobią jak ich pan tam zamknie, pół biedy jednego ale dwóch albo trzech? czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam serdecznie Proszę o poradę co zrobić w następującej sytuacji: kilka dni temu odebrałem telefon z komisariatu z zaproszeniem na przesłuchanie w sprawie kradzieży dokonanej przez mojego syna (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Witam Mam pytanie pracuję w sklepie spożywczym i czy jeśli okaże się że towaru brakuje to czy ja odpowiadam za kradzież i będę musiała oddać z własnej kieszeni.Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • dzisiaj otrzymałem list z ponagleniem do zapłaty mandatów za kradzież w supermarkecie, jednak ja nigdy nie byłem w tym sklepie a w liście napisali że mam do zapłaty 300zł za kradzież oraz 100zł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam 16 lat skończone. Zostałem dziś w sklepie złapany na tym że zjadłem pistacje w sklepie. Sklep wycenił je na około 6 zł (5,8). Wezwali policję. To mój pierwszy raz. Zostałem odwieziony do (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)