e-prawnik.pl Porady prawne

Kurator przed sprawa o ograniczenie wladzy rodzicielskiej

Odpowiedzi w temacie (2)

Bubel1000

10.1.2017

Witam.Zawsze gdy zaklada sie sprawe o ograniczenie wladzy rodzicielskiej po jakims czasie przychodzi taki kurator do domu zobaczyc jak dziecko sie miewa gdzie sie uczy gdzie rodzicie pracuja.Ojciec dziecka zalozyl mi wlasnie taka sprawe po raz trzeci w zlosci o wysokie przysadzone alimwenty.Nigdy mi wladzy nie ograniczyli.On tez mial zalozona i go nie pozbawili ani nie ograniczyli a nigdy nie pracowal pil bral narkotyki nie interesowal sie dzieckiem.I Sad mu nie ograniczyl ani nie pozbawil.Ojciec jest calkowita przeciwnoscia mnie.Ale przejdzmy do sedna sprawy.Mam taka sprawe zalozona i mam zadzwonic do Sadu i umowic sie kiedy ten kurator moze przyjechac do mnie i ocenic sytuacje.Tylko w tym problem ze ja juz od roku mieszkam za granica z dzieckiem.Wiec czy moga mi ta wladze rodzicielska ograniczyc bo na niej sie nie zjawie bo kurator ze mna nie rozmawial przed sprawa?Czy moga to zrobic bez mojej wiedzy?Ja nie mialam kuratora nigdy tylko jakis mial przyksc przed Sprawa o ograniczenie mi wladzy rodzicielskiej.Prosze o ppmoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Madzialena

2018-07-09 20:48:17

Witam. W piątek zostały mi przywrócone pełne prawa rodzicielskie bo miałam kuratora sądowego i asystenta rodziny. W tej chwili kuratora już nie ma. Czy asystent jeszcze długo będzie mnie nachodzic ?

zygmuntm

2018-11-23 15:47:26

Jeśli wyjechała Pani z kraju wraz z dzieckiem za zgodą ojca dziecka, to nie będzie problemu. Proszę zadzwonić do sądu i wyjaśnić sytuację. Jeśli zabrała Pani dziecko bez zgody ojca, to kurator będzie najmniejszym problemem.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM