e-prawnik.pl Porady prawne

Leczenie prywatne.

Odpowiedzi w temacie (0)

dupa12345

10.11.2020

Czy w Polsce można ubiegać się o zwrot kosztów poniesionych na wizyty i leczenie prywatne? Np. na leczenie stomatologiczne, zakładanie implantów itd. oraz inne schorzenia. Gdzie i z czym należy się udać jeśli tak.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • leczenie odwykowe Sąd nakazał mi leczenie odwykowe alkohol w Państwowej służbie zdrowia . Pytanie moje jest czy mogę i w jaki sposób wystąpić do sądu z prośbą o zmianę decyzji i leczenie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • [cytat] Nie ma mozliwości składania przez najbliższą rodzinę wniosków do sądu o skierowanie na przymusowe leczenie osoby naduzywającej alkoholu.Taki wniosek może skierować wyłacznie Komisja (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • mam pytanie-moi rodzice sa ubezpieczeni w KRUSie, czy mogą wynajmować kwatery prywatne bez zgłaszania? nie miszkamy na wsi tylko w małym mieście uzdrowiskowym. czy ktoś sie orientuje w tej sprawie? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. 2. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Wniosek można pobrać z strony NFZ i nalezy do niego dolączyć zaświadczenie z KRUS o okresach składkowych.  czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)