Mam problem, mieszkam razem z bratem w mieszkaniu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, głównym najemcą

Odpowiedzi w temacie (0)

Monia

3.1.2012

Mam problem, mieszkam razem z bratem w mieszkaniu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, głównym najemcą był mój Tato,kóry zmarł w grudniu. Teraz Wojskowa Agencja Mieszkaniowa najprawdopodobniej odmówi mi udzielenia tytułu prawnego do wynajmowania lokalu mimo iż jesteśmy zameldowani. Poinformowano mnie o możliwości założenia sprawy cyilnej. Pytanie jak to wygląda i jakie są szanse ,że nie będę musiała opuścić mieszkania Możliwość zamiszkiwania w mieszkaniu Wojskowej Agencji Mieszkaniowej po śmierci Taty

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.9.2018

  Odpowiedzialność innych osób za dług najemcy

  Głównymi postanowieniami umowy najmu lokalu jest zobowiązanie wynajmującego do oddania najemcy lokalu do używania przez czas oznaczony lub nieoznaczony, co odpowiada zobowiązaniu najemcy do (...)

 • 11.8.2016

  Konsekwencje prawne zakupu nieruchomości

  Kupując mieszkanie lub lokal użytkowy, najczęściej nie zwracamy uwagi na to jakie obowiązki będą wiązały się z nabywanym prawem własności, albo spółdzielczym własnościowym prawem (...)

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)

 • 28.7.2016

  Charakter prawny Wspólnoty Mieszkaniowej

  Wspólnota Mieszkaniowa jest tzw. ułomną osobą prawną lub inaczej - osobą ustawową. Wspólnota Mieszkaniowa, działając w ramach przyznanej jej zdolności prawnej, może nabywać (...)

 • 25.1.2019

  W lutym rusza kwalifikacja wojskowa

  Tegoroczna kwalifikacja wojskowa będzie trwała od 4 lutego do 26 kwietnia. Obejmie ona około 210 tysięcy osób – przede wszystkim mężczyzn urodzonych w 2000 roku. Poza tym przewidziano podwyżki (...)