Mąż mnie zdradza?!

Odpowiedzi w temacie (2)

julitta3

5.11.2010

Witam, mam ogromny problem, mój mąż mnie zdradza nie jest to jeden romans tylko co jakis czas z różnymi kobietami, znam dane paru z nich teraz bęe składać pozew o rozwód mam tego dość.I czy ja moge powołać na świadka te kobiety mając ich dane?Z góry dziękuję za pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2010-11-05 16:21:53

Zawsze może Pani w sądzie wskazać świadków, którzy mogą potwierdzić Pani wersję wydarzeń. To nie Pani powołuje osoby na świadków lecz sąd na Pani wniosek. Pozostaje pytanie, co te osoby będą zeznawać. Mogą się przyznać lub wszystkiemu zaprzeczyć. Jeśli zaprzeczą, to będzie Pani miała problem z wiarygodnością.

ilaila73

2010-11-05 23:41:46

tez miałam taki problem...sprawa z orzekaniem winy tj.zdrada polega na tym ze ciagnie sie długo po czym wyciagane są brudy z całego pozycia małzenskiego(chyba ze sie przyzna)i pomaga jedyne w tym ze mozesz zaskarrzyc go tez o alimenty na ciebie bo rozpadło sie wasze małzenstwo z jego winy a ty zostałas bez srodków do zycia,jesli jest dziecko to odrazu w pozwie o rozwód upominaj sie o alimenty i na dziecko i na siebie jesli jest taka potrzeba np.nie pracujesz a on był jedynym zywicielem rodziny....(a alimenty przyznane na ciebie są zawsze pomocne kiedy jestes w niedostatku....jesli nie zalezy ci na sprawie z orzekaniem o winie to załóz bez orzekania i wtedy ani swiadkowie nie bedą ci potrzebni ani dodatkowe nerwy zwiazane z tym...ja miałam taką samą sytuacje...załozyłam sprawe z orzekaniem o winie ale na sprawie pytała sie sedzina czy robimy z orzekaniem czy nie ,ja powiedziałam ze bez winy i po 10 minutach byłam po rozwodzie juz.4 mc- przed sprawą miałm wydany wyrok o alimentach i na dzieci i na siebie ale na sprawie zrezygnowałm ze swoich alimentów bo tak jak napisałam ze sprawa odbyła sie bez orzekania o winie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Czy członek zarządu odpowiada za długi spółki z o.o.?

  Znajomy poprosił mnie, abym został członkiem zarządu prowadzonej przez niego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czy jako członek zarządu będę odpowiadał za długi spółki?

 • Bezpieczeństwo w mediach społecznościowych

  Wskazywanie w mediach społecznościowych lokalizacji, w której aktualnie jesteś, to publiczne zaproszenie złodzieja do domu. To, co wrzucisz do Internetu, zostanie tam na zawsze. Twoje zdjęcie (...)

 • Medycyna na UKSW

  Nowelizacja zakłada utworzenie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kierunku lekarskiego i prowadzenie go w nowo powołanym Collegium Medicum.

 • Policjanci z kamerkami...

  Uruchamiono pilotażowy program kamer na policyjnych mundurach.  Kamery będą testowane w garnizonach: stołecznym, podlaskim i dolnośląskim.

 • Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

NA SKÓTY