Minister Sikorski buży Pałac Kultury i Nauki.

Odpowiedzi w temacie (3)

per_frank

13.1.2012

Witam,
Napewno nie umkmęło nikomu a tym bardziej tym którzy śledzą karierę Ministra Sikorskiego, to co powiedział ostatnio w sejmie. Zburzmy Pałac Kultury i Nauki.
Pytanie czy to jakaś antypatia czy poważnie jest to skarbonka bez dna, nieekologiczna i wymagająca generalnego remontu. A może są tutaj jacyś obrońcy Pałacu?!
pozdr.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

wacławWawa

2012-01-13 11:34:37

koszt rozebrania pałacu to ogrom kasy, trzeba lepiej zagospodarowac budynek i tyle!! zrobic tam centrum rekreacji np, basen odswiezyc itp.

michalMaly

2012-01-13 12:26:12

Zburzenie PKiN powinno być polskim Murem Berlińskim

bartoszP

2012-01-13 13:27:05

ludzie ale zburzy sie go raz za dużą sume, a remotnowac go trzeba bedzie co pewien czas za równie duża sumę!! lepiej faktycznie tam wlanac park i parking podziemny!!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.10.2017

  Współpraca dotycząca restytucji dóbr kultury

  Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie współpracy dotyczącej restytucji dóbr kultury, w tym zwrotu dóbr kultury wyprowadzonych z naruszeniem prawa z terytorium (...)

 • 5.3.2018

  Organizowanie i prowadzenie działalności kulturalnej po zmianie

  Nowelizacja służy zapewnieniu źródeł finansowania polskim instytucjom kultury, prowadzącym działalność poza granicami kraju (takim np. jak Biblioteka Polska w Paryżu czy Muzeum (...)

 • 12.11.2018

  Co nowego dla patriotów?

  Święta, święta i po świętach - sprawdźmy, co po nich pozostanie. Prezydent Andrzej Duda podpisał deklarację o restytucji Pałacu Saskiego w Warszawie. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa (...)

 • 21.6.2018

  Mecenat państwa obejmie też zagraniczne inicjatywy

  Nowelizacja ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej zakłada rozszerzenie mecenatu państwa nad działalnością kulturalną o ochronę dziedzictwa narodowego poza granicami kraju.

 • 19.5.2017

  Będzie Filmo­teka Narodowa - Instytut Audiowizualny

  Zmiany w kinematografii są związane z planowanym połączeniem Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego i utworzeniem państwowej instytucji kultury: „Filmoteki (...)