Forum prawne

nadplacone alimenty wysokości 7200

.Alimenty
..Mam nadpłate za alimenty wysokości 7200 za rok 2009 i 2010

Witam od dnia rozwodu tj. kwietnia 2009 roku mam zasądzone alimenty na byłą zone 300 zl i na dziecko 400 razem 700 wpłacałem dużo wyższe kwoty na wpłatach nie określałem miesięcy pisałem wpłata ponieważ stale miałem telefony bym nadpłacił bo stale brakowało jej niestety moja byla zona wniosła sprawę do sądu w styczniu 2011 tego roku o podwyżke w wyniku któerej od kwietnia tego roku mam płacić mniej 100 na nia i 450 na dziecko razem 550 od kwietnia wpłacam po 400 bo nadpłata jest tak duża że śad na rozprawie zaśmiał sie z rządan tej pani która chciala by komornik mi sciagal sąd orzekł ze alimenty sa płacone i nadplarane i niema podstaw prawnych wiec się niezgodził niestety w listopadzie wniosła sprawę do komornika twierdząc iż ma po 300 zł alimentów na siebie i ze 3300 jestem jej dłużny poświadczyła nieprawdę bo ma przyznane 100 od kwietnia a na dziecko ze mam zadluzenie 900 zł sad w kwietniu 2011był zszokowany postępowaniem tej pani na rozprawie obnizył kwotę alimentów bo moja sytułacja zmieniła sie od września 2010 roku jak zmarła mama musze utrzymywac sam dom prosze o rade jak się zachować w takiej sytułacji u komornika bo naprawde kwota 7200 spędza mi sen z powiek nigdy nieokreślalem tych wpłat bo sam sie juz gubiłem wiedzialem ze jest tam masa pieniędzy wpłacona co widział sąd na rozprawie w obecnej sytułacji w styczniu 2011 chciałem wnieśc sprawe do sadu by na byla żone wogóle niepłacić bo napsuła mi tyle nerwow mam juz dos telefonów po pijaku od niej bo ona chce kase bo jest z zarobkami coraz gorzej ja mam 53 lata była zona 40 i w zyciu niepracowała .Z góry dziękuje za odpowiedz .

2011.12.3 6:34:3

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: nadplacone alimenty wysokości 7200

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika