e-prawnik.pl Porady prawne

Obowiązki komornika

Odpowiedzi w temacie ()

comx12

13.10.2011

Witam .Otóż mam problem , moja była małżonka przebywa za granicą . I sąd podwyższył mi alimenty na dziecko . I komornik nie chce przyjąć postanowienia sądu , dlatego że uważa że nie może wysyłać zawiadomienia za granicę, bo nie ma prawa działać poza granicami kraju . Czy komornik ma racje ???

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • obowiązki komornika! Witam czy komornik może zlicytować moje rzeczy, skoro złożyłem powództwo przeciw egzekucyjne z zabezpieczeniem powództwa. Co jeśli komornik je mimo wszystko zlicytuje, a (...) czytaj dalej»

  • Jakie obowiązki wobec komornika ma wierzyciel Jakie obowiązki wobec komornika ma wierzyciel. Chodzi o to, co musi, a co może zrobić wierzyciel wobec komornika. Mam sytuację dość prostą. Wierzytelność, (...) czytaj dalej»

  • Obowiązki komornika względem Sądu, wierzyciela Nie wiem czy właściwie zadaje pytanie. Jakie obowiazki ma komornik wzgledem Sądu i wierzycieli sporządzając plan podziału? Jest wielu wierzycieli (...) czytaj dalej»

  • Ściągnięcie alimentów przez komornika w lutym zapadł wyrok w sprawie o alimenty. tatuś mojego dziecka nie płaci ich do tej pory. chcę udać się do komornika. co mam ze sobą zabrać? gdzie szukać (...) czytaj dalej»

  • Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam 700, ale jak (...) czytaj dalej»