e-prawnik.pl Porady prawne

Odmowa w sprawie warunków zabudowy - co dalej???

Odpowiedzi w temacie ()

Marek H

16.2.2014

Odmowa w sprawie warunków zabudowy - co dalej??? Witam. Zamierzałem w tym roku wybudować murowany domek letniskowy na działce rolniczej, której jestem posiadaczem. W tym celu wystąpiłem do Urządu o warunki zabudowy. Niestety otzymałem decyzję odmowną. Powód to istniejące w ewidecji wód i urządzeń merioracji, takowe urządzenia należące do PGR, który już nie istnieje. Moje pytanie brzmi co mam daje zrobić, nie chce rezygnować z inwestycji. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Skarga kasacyjna do Naczelnego Sądu Administracyjnego Złożyłem skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na uchwałę Rady miejskiej odrzucajacą zarzuty do projektu miejscowego planu zagospodarowania (...) czytaj dalej»

  • Prosze o pomoc w rozwiazaniu kazusa z prawa administracyjnego Państwo S. wynajęli od gminy X teren w atrakcyjnym miejscu turystycznym na prowadzenie w okresie letnim punktu handlowego na okres 3 miesięcy (...) czytaj dalej»

  • Decyzja o Warunkach Zabudowy Odmowa wydania decyzji Warunkow Zabudowy na podstawie BRAKU KONTYNUACJI CIĄGŁOŚCI FUNKCJI, prosze o interpretacje tego zapisu, chodzi o wydanie WZ na budynek uslugowy na (...) czytaj dalej»

  • Rada Nadzorcza Czy powolujac rade nadzorcza, zgodnie z przepisami, nalezy ja rejestrowac? (orion_3) Niestety w chwili obecnej (od 1 stycznia) TAK! Rzuć okiem na formularze do Krajowego Rejestru Sądowego (...) czytaj dalej»

  • pozwolenie na budowę - jak zdobyć? Witam, Jestem właścicielem działki, która zgodnie ze starym planem zagospodarowania przestrzennego posiada status "rolnej". Nowy plan nie może być zatwierdzony (...) czytaj dalej»

  • Ugoda z sąsiadem Proszę o pomoc w sprawie napisania ugody pomiędzy sąsiadami. Sąsiad ma postawiony budynek gospodarczy, zamieszkały.Jest to budynek wysokości 4 metry w granicy działki. Chce on (...) czytaj dalej»