Poszukuje kancelarii

Odpowiedzi w temacie (4)

pirllo

27.3.2014

Witam, szukam kancelarii skutecznej kancelarii prawniczej, bardzo zależy Mi na dyskrecji... Możecie polecić jakąś kancelarie? Najlepiej gdyby znajdowała się we wrocławiu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

linkpt

2014-03-28 11:58:19

Serdecznie polecam [url=http://kancelaria-lofty.pl/]http://kancelaria-lofty.pl/[/url]. Kancelaria wykonuje swoje usługi bardzo profesjonalnie i z wymaganą przez Ciebie dyskrecją.

Berenika

2017-12-20 18:32:34

Ja mogę polecić kancelarię prawną LexNord :)Osoby, które w niej pracują zajmują się różnymi sprawami - prawem bankowym, transportowym, cywilnym, gospodarczym, autorskim, odszkodowaniami i innymi. Sama korzystałam z ich pomocy i mogę powiedzieć, iż do moja sprawa została potraktowana bardzo fachowo. Oczywiście - jej wynik był pomyślny dla mnie. Prawnicy, którzy pracują w tejże kancelarii mają bez wątpienia ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Nie boją się skomplikowanych spraw - czego moja jest/była przykładem. Także polecam raz jeszcze - http://www.lexnord.com/

Bolesta

2017-12-21 09:58:46

Witam, z kolei Zainteresowany kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam do kontaktu dr Arletta Bolesta adwokat kościelny Mail: a.bolesta@op.pl

Leon

2017-12-21 13:26:37

Polecam Kancelarię CSP z Poznania. Skutecznie i w całkowitej dyskrecji rozwiązują powierzone im sprawy.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.10.2018

  Zmiany istotne dla prawodawców

  Nowelizacja przepisów przewiduje, że w regulaminach obu Izb parlamentu będzie można określić zasady obniżenia uposażenia i diety za naruszenie zachowaniem powagi Sejmu, Senatu albo Zgromadzenia (...)

 • 5.5.2009

  Koordynacja świadczeń z tytułu bezrobocia w ramach UE

  Przepisy wspólnotowe dotyczące koordynacji związanej z poszukiwaniem pracy i możliwością otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych, koncentrują się na trzech zagadnieniach: zasadzie sumowania (...)

 • 3.1.2012

  Księgowa nie wystarczy - zapłata podatku wspólnika z rachunku bankowego spółki osobowej

  Wątpliwości związane z uregulowaniem z rachunku bankowego spółki osobowej podatku dochodowego od osób fizycznych przypadającego do zapłaty od wspólnika takiego podmiotu są przedmiotem wielu interpretacji (...)

 • 30.5.2017

  Będzie można odzyskać pieniądze przelane na złe konto

  Prezydent RP skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw. Celem proponowanych zmian ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych (...)

 • 15.12.2018

  Zgromadzenia wspólników przez Internet?

  Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt zmiany ustawy – Kodeks spółek handlowych dotyczący możliwości udziału w zgromadzeniu wspólników spółki przy wykorzystaniu (...)