Powrót do Polski - odsiadka

Odpowiedzi w temacie (1)

Hagyermoo49

19.5.2017

Witam. W 2016 roku mój przyjaciel przyjechał do uk by uciec od wyroku w Polsce 6msc w zawieszeniu na 3 lata, które zostało mu odwieszone. Został skazany za pobicie, odwieszono za naruszenie nietykalności funkcjonariusza. Przyjaciel chce wrócić do Pl w celu odbycia kary. Pytanie - jakie są najlepsze opcje by bez stresu wrócić do Pl, czy jeśli będzie chciał wrócić samolotem, nie zostanie zatrzymany na lotnisku w uk? Proszę o odpowiedź i przepraszam za błędy w piśmie. Dziękuję.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Vaiolet15

2017-09-14 14:41:14

Najlepiej przyjechać samochodem zadzwonić na komende powiedzieć jak wygląda sytuacja i umówić się z nimi na dobrowolne odbycie kary. http://blendberg.com/pl/oferta-bazy-danych-gotowe-bazy-danych-baza-firm-europejskich-ukraina

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.10.2017

  Więcej pieniędzy na budowę Muzeum Historii Polski

  Zwiększenie budżetu na budowę Muzeum Historii Polski z 310 do 659 mln zł oraz wydłużenie terminu budowy do 2020 r. – takie zmiany wprowadza nowelizacja uchwały w sprawie ustanowienia programu (...)

 • 5.2.2015

  Średnia krajowa - ile wynosi?

  Ile wynosi średnia krajowa netto za ubiegły rok i jak jest ona obliczana? W których województwach zarabia się najwięcej, a gdzie jest największe bezrobocie? Odpowiadamy na wszystkie (...)

 • 9.1.2018

  Strategia „5G dla Polski” - co Ty na to?

  Trwają Konsultacje Strategii „5G dla Polski”. 5G to nowa generacja technologii mobilnych, która ma na celu zapewnienie większej pojemności sieci bezprzewodowych, większej (...)

 • 19.4.2017

  Ulga na powrót

  Niektórzy podatnicy mają prawo odliczyć od podatku, pomniejszonego o kwotę składki na ubezpieczenie zdrowotne, o której mowa w art. 27b ustawy PIT, kwotę odpowiadającą różnicy (...)

 • 1.10.2018

  Jakie nieruchomości objęte są międzynarodowymi umowami o uregulowaniu wzajemnych roszczeń finansowych?

  Zostały opublikowane wykazy nieruchomości objętych międzynarodowymi umowami o uregulowaniu wzajemnych roszczeń finansowych, zawartych z rządami niektórych państw przez Rząd Polski, (...)