Problem z sasiadem ktoremu przeszkadza kot

Odpowiedzi w temacie (0)

Hillo

29.6.2018

Witam, Mieszkam na wsi, mam kota dachowca i jak to kot chodzi wlasnymi sciezkami. Obok mnie jest sklep spozywczy. Wlasciciel sklepu ma caly czas drzwi otwarte w sklepie i zdarzylo sie ze nieraz moj kot tam zawedrowal i chodzil po sklepie. W dodatku pani ekspedientka kilka razy kota dokarmila wiec ten sie przyzwyczail i co jakis czas tam wraca. Ostatnio wlasciciel sklepu ma do mnie pretensje ze kot chodzi do jego sklepu i grozi ze bedziemy placic kary za sanepid. Mowi ze mamy sobie kota upilnowac bo inaczej wezwie animalsow. Jest strasznie pretensjonalny. Jak to wyglada od strony prawnej? Czy w sklepie spozywczym moga byc drzwi caly czas otwarte? Czy takie wezwanie animalsow gdy kot chodzi po podworku sasiada jest zasadne?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.8.2018

  Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • 23.2.2019

  GPS Week Number Rollover - nie tylko smartfon może „zwariować”

  6 kwietnia GPS może przestać działać poprawnie. Dlaczego?

 • 13.10.2014

  Nowa ustawa o VAT wciąż sprawia problemy

  Zmiany w ustawie o VAT wciąż przysparzają problemów przedsiębiorcom. Od ich wprowadzenia minęło już sporo czasu, jednak nie wszyscy zainteresowani radzą sobie z ich właściwa interpretacją. (...)

 • 17.11.2018

  Uporządkuj wpisy w CEIDG

  Przedsiębiorcy, którzy mają więcej niż jeden aktywny lub zawieszony wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, powinni wiedzieć, że wiele wpisów jednego (...)

 • 21.5.2019

  Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)