e-prawnik.pl Porady prawne

PRZEDAWNIENIE KREDYTU Z BANKU a ULTIMO

Odpowiedzi w temacie (2)

fillips

30.5.2012

Witam Wiem że temat wałkowany dużo razy ,ale wolę się upewnić .Kredyt był wzięty w PKO w 2003 roku , kwota to 5451 zł . Po rozwodzie z żoną przestaliśmy obydwoje spłacać ten kredyt z różnych względów . Żadne z nas nie otrzymywało żadnych listów , upomnień itp .Rok temu odezwała się firma ULTIMO .Żądając kwoty 9924 zł . Na żadne z ich pism nie odpowiadałem .W ostatnim piśmie twierdzą że skierują sprawę do tzw .E-Sądu . Pytanie moje brzmi czy sprawa się przedawniła ? Czy mam coś do nich pisać czy czekać na pismo z sądu ? Bardzo dziękuje za odpowiedz i pomoc miłego dnia . Pozdrawiam Bartek

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mieczj

2012-06-01 07:57:03

Po prostu - kredyty trzeba spłacać. Czy to tak trudno zrozumieć?

logo

2018-02-19 11:17:34

tak kredyt sie przedawnil innych dlugow te firmy nie skupuja wiec smialo jak przysla komornika zgos przedawnienie dosadu

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jestem w podobnej sytuacji. Chce spłacić dług. Tylko nie chce dawać kasy tym sępom z Ultimo. Pytanie. Czy mogę pójść do banku (PKO) i po prostu spłacić cały dług w całości? Czy niestety (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • W 2001 r poręczyłam /osoba fizyczna/ własną hipoteką /działką/ kredyt bankowy dla Sp. zo.o. Od 2002 r Spółka ta miała problemy ze spłatą kredytu a w 2005 r ogłosiła upadłośc, kredyt w banku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Aby zyskać na czasie -poproś listem poleconym o kopię umowy ,którą podpisywałes w banku -jak otrzymasz kopię to sprawdz dokładną datę podpisania umowy w banku i datę ostatniej wpłaty -od tego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 9 odpowiedzi)

 • Czy firma ultimo może domagać się zwrotu długu skoro osoba która ją zaciągneła nie żyje a stosowne papiery o śmierci zostały wysłane do firmy Ultimo. Oni dalej ciągle piszą do tej osoby. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Jezeli masz taka propozycje to radze zastanowic sie nad nia. Pomysl o ile kwota wzrosła po naliczeniu odsetek. Z kazda firma windykacyjna mozna dojsc do porozumienia. Ale pamietaj.. to zawsze bedzie firma (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)