Radca prawny Rzeszów

Odpowiedzi w temacie (2)

przetarg1

13.11.2015

zapraszam: http://www.pzp-przetargi.pl/

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Daria

2017-05-16 13:07:17

Ostatnio poszukiwałam w Rzeszowie dobrego radcy prawnego, który byłby w stanie pomóc mi w skomplikowanej sprawie dotyczącej prawa lotniczego. Nieustanne próby poszukiwań i weryfikacji kancelarii prawnych w Rzeszowie sprawiły że również poprzez polecenie osób trafiłam do Kancelarii https://radcowie.org.pl/ Doświadczenie oraz fachowa pomoc i doradztwo które oferuje kancelaria sprawiły że wygrałam sprawę. Myślę, że dzięki zaangażowaniu kancelarii, adwokatów, i radców - pracowników Rzeszów moja sprawa została pozytywnie rozpatrzona! Jeśli szukasz fachowców to oni są po to by pomagać tak jak mi pomogli.

JolantaWi

2019-03-12 13:31:29

Z Rzeszowa polecam Panią mecenas Paulinę Stefańską z kancelarii Auxilium.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.2.2010

  Pełnomocnictwo procesowe

  W prawie przyjęta jest zasada, iż strony i ich organy lub przedstawiciele ustawowi mogą działać przed sądem osobiście lub przez pełnomocników. Swoboda stron w wyborze pełnomocnika jest (...)

 • 20.12.2016

  Pełnomocnicy procesowi w postępowaniu cywilnym

  W postępowaniu przed sądem cywilnym strony i ich organy lub przedstawiciele ustawowi mogą działać osobiście lub przez pełnomocników. W artykule wskazemy kto może być pełnomocnikiem (...)

 • 21.5.2019

  Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)

 • 8.2.2018

  Zażalenie - Kiedy przysługuje zażalenie na postanowienie? Jak powinno wyglądać?

  Zażalenie w postępowaniu cywilnym jest zwykłym środkiem odwoławczym, który prowadzi do zmiany lub uchylenia postanowienia sądu albo zarządzenia przewodniczącego wydanego w pierwszej instancji. (...)