Rozwód, kredyt na mieszkanie i alimenty

Odpowiedzi w temacie (2)

Radziik

2.9.2017

Witam. Mam trochę złożone pytanie. Rozstaliśmy się z żoną jakiś czas temu, ona chce rozwodu. Mamy małe dziecko oraz kredyt. Żona chce zostać w mieszkaniu, a mnie kopnąć w dupę. Na razie jest miła dla mnie, ale wiem ze po rozwodzie to się zmieni. I tu moje pytanie. Czy sąd może nałożyć na mnie jakieś nierealnie duże alimenty dla mnie, jeżeli przedstawi ile kosztuje ją utrzymanie mieszkania w kredycie? Żona jest z bogatej rodziny a ojciec jest cwany wiec trochę się boje że będą chcieli mnie zniszczyć.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Majka2312

2017-09-29 20:42:05

Na taką sprawę zdecydowanie polecam wziąć dobrego adwokata! Na pewno takim jest pani Iwona Sztubecka z kancelarii JST. Na pewno dobrze doradzi i zrobi co w jej mocy żeby pomóc!

Małgosia

2017-10-05 15:16:07

Ja szczerze mogę polecić panią adwokat Morawską, byłam w podobnej sytuacji i pomogła i doradziła we wszystkim, rozumiała moją sytuacje i cały czas mnie wspierała. Myślę, że z nią dasz radę! Jak coś możesz ją znaleźć pod stroną adwokatmorawska.pl/ Trzymam kciuki za Ciebie!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.1.2018

  Podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja

  Tylko w wyjątkowych sytuacjach sąd, orzekając rozwód, może dokonać podziału majątku, jeśli nie spowoduje to nadmiernej zwłoki w postępowaniu rozwodowym. Jeśli w skład majątku wspólnego (...)

 • 16.5.2016

  Dochodzenie zaległych alimentów

  Wiedza o tym co to jest obowiązek alimentacyjny i czemu służy jest raczej powszechna. Często jednak zapomina się, że oprócz żądania alimentów na przyszłość, można również (...)

 • 10.6.2018

  „Mieszkanie na start” - nowy pomysł rządu!

  Od początku 2019 roku ma ruszyć system dopłat do czynszu dla pierwszych najemców nowych mieszkań i mieszkań w budynkach poddanych rewitalizacji w ramach współpracy inwestorów (...)

 • 16.6.2008

  O czym sąd może orzec w wyroku rozwodowym?

  Główną przesłanką dopuszczalności rozwodu jest wystąpienie zupełnego i trwałego rozkładu pożycia. O rozwodzie orzeka właściwy sąd okręgowy. W wyniku wydania przez sąd wyroku stwierdzającego (...)

 • 31.10.2017

  Rozwód - Co trzeba wiedzieć rozważając ubieganie się o rozwód?

  Jakie są przesłanki uzyskania rozwodu? Kiedy sąd nie da rozwodu? Czego można żądać w pozwie rozwodowym? Gdzie złożyć pozew rozwodowy?