Sejm odrzucił związki partnerskie!

Odpowiedzi w temacie (2)

idzima

3.7.2012

Nie jestem Homofobką, ani Homo zwolenniczką (chyba że mówimy o produktach mlecznych) ale osobiście uważam że brak związków partnerskich w kraju z rządem świeckim a nie kościelnym, to absurd i skandal. Konstytucja mówi iż małżeństwo to związek pomiędzy mężczyzną i kobietą(wyraźnie zaznaczająć różnicę płci. Ale to znaczy tylko tyle że szybko należy ją zmienić, a nie obstawać przy tym że konstytucja ma rację. Konstytucja to tylko wyraz myśli i poglądów danej grupy która ustanawia prawo, wiadomo że prawo musi stać ponad podziałami, religijymi, narodowościowymi i sexualnymi. Uważam ze błędem jest nie ustanowienie zwiazków partnerskich.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

tytanowy_janusz

2012-07-03 14:22:24

Idąc dalej za logiką: W USA pewne organizacje zastanawiają się nad legalizacją pedofilii. Teraz w świetle dyskusji o związkach partnerskich można zadać pytanie czy nie wyjść na przeciw także osobom o tych upodobaniach? Ludzkości znane jest wiele rozmaitych, nielegalnych przypdałości. Czy to oznacza, że mamy zmieniać prawo wedle upodobań każdej mniejszości w imię "świeckości państwa"? Z tego co wiem to homoseksualiści chcą tylko aby dano im spokój i nie wtrącano się w ich prywatne życie. Media tylko podbijają bębenek jaki to polski naród jest homofobiczny, robiąc z tego "problem" narodowy (zupełnie jakby nie było poważniejszych problemów). Źródło nt dyskujsji w USA: http://www.allamericanblogger.com/682/the-shadow-sexual-revolution-the-push-to-legalize-pedophilia/

maksyma

2012-07-04 09:36:15

A Pan tytanowy_janusz umie czytać i słuchać czy nie umie? Czy może jak Polskie media lubi bić w bęben i burzyć się. Nikt u nas nie mówił o legalizacji pedofilii. A jedynie o uregulowanie sytuacji cywilno-prawnej, rozumie pan to pojęcie i co z niego wynika. \"Z tego co wiem to homoseksualiści chcą tylko aby dano im spokój i nie wtrącano się w ich prywatne życie\"- z tego co ja wiem to i owszem, ale chcą też mieć pewność że jak jedno z nich zachoruje, lub umrze drugie będzie mogło np. zajrzeć w jego kartę choroby, lub być 1 osobą w spadku. Bo niestety jako partnerzy bez uregulowanych stosunków prawnych gówno zrobią za przeproszeniem. USA nas nie obchodzi, bo to inny kontynent, inna strefa czasowa, inni ludzie i światopoglądy- które miejmy nadzieje nigdy do nas nie dotrą.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: