Sposób organizacji dokumentów w agencji posrednictwa pracy

Odpowiedzi w temacie (0)

aleks.konieczna

1.9.2014

Witam, mam pytanie odnośnie sposobu organizacji dokumentów w agencji posrednictwa pracy. Czy istnieją przepisy określajace zasady grupowania, segregowania, archiwizacji i organizowania dokumentow zawierających dane osobowe osób ubiegajacych się o pracę za naszym pośrednictwem oraz takich którzy już za naszym pośrednictwem wyjezdzali do pracy? Czy wazne jest miejsce przechowywania tego typu dokumentów? Czy ma znaczenie dla ewentualnej kontroli czy segregatory z kandydatami/ osobami ktore podpisaly z nami umowe o posrednictwo, są organizowane wg. dat lub alfabetycznie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.12.2004

  Co to jest regulamin pracy i kiedy należy go przygotować?

  Regulamin pracy wprowadza się, jeżeli w zakresie organizacji i porządku w procesie pracy nie obowiązują w zakładzie pracy postanowienia układu zbiorowego pracy lub gdy pracodawca zatrudnia co najmniej (...)

 • 25.12.2004

  Nowe zasady dotyczące rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy

  Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy wprowadziło nowe zasady rejestracji bezrobotnych. Określa ono tryb rejestracji, sposób prowadzenia (...)

 • 26.2.2018

  Po co nam zespół do przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu?

  Celem działania Zespołu ma być wypracowanie założeń zmian obowiązujących przepisów, które pozwolą na skuteczniejszą walkę z przestępstwami polegającymi na publicznym propagowaniu (...)

 • 19.5.2017

  Doping w sporcie będzie zwalczany

  Ustawa z dnia 21 kwietnia 2017 r. o zwalczaniu dopingu w sporcie w sposób kompleksowy reguluje wszystkie aspekty zwalczania dopingu w sporcie. Przewiduje ona m.in. powołanie (...)

 • 8.12.2004

  Czas pracy w ruchu ciągłym

  Ruch ciągły to sytuacja w której mamy do czynienia ze stosowaniem takiej organizacji czasu pracy, która zapewnia nieprzerwany przebieg procesu pracy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, także (...)