Terrorysta czeczeński w Polsce bezkarny

Odpowiedzi w temacie (1)

honorrr

20.9.2010

Chciałbym poruszyć tu pewien wątek, bo ja tego za bardzo nie rozumiem. Ostatnio był w Polsce czeczeński terrorysta, nazywam go tak bo to wiedza powszechna, chodzi mi konkretnie o Zakajewa i nie za bardzo rozumiem, jak to jest możliwe, że został on od tak zwolniony z aresztu a jak ukradniesz bułkę w sklepie to pójdziesz siedzieć na 3 miesiące. Czy nasze prawo jest tak dziwnie skonstruowane, że winnego śmierci dzieci w Rosji się wypuszcza bez problemu? I to z przyzwoleniem naszych władz! NIE ROZUMIEM!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

krolik56

2010-09-20 11:49:51

Nazywanie go terrorystą to gruba przesada, bo on nie uczestniczył w zamachach ani nie udowodniono mu udziału w przygotowaniach do zamachu. Dziwne jest to, że tak bez weryfikacji go wypuszczono opierając się na tym, że skoro ma on status uchodźcy w UK to w całej Unii nie powinien być zatrzymywany.. No nic, zobaczymy jak sprawa się rozwinie..

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.5.2018

  Służby dostaną dane pasażerów

  Ustawa o przetwarzaniu danych dotyczących przelotu pasażera zakłada przekazywanie do Straży Granicznej danych pasażerów podróżujących samolotami do i z UE, a także między krajami (...)

 • 23.3.2018

  Odwołanie od decyzji dyrektora urzędu kontroli skarbowej

  Dla podmiotu niemającego siedziby w Polsce, który w dniu rozpoczęcia postępowania kontrolnego był zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług w Polsce, a który przestał (...)

 • 27.4.2018

  Rezydencja podatkowa i PIT cudzoziemca

  Coraz więcej osób z zagranicy uważa polski rynek pracy za atrakcyjny. Przede wszystkim, są to pracownicy z za naszej wschodniej granicy, którzy ze względów ekonomicznych i politycznych (...)

 • 18.10.2017

  Emerytury dla obywateli Ukrainy?

  Dzięki postanowieniom umowy o zabezpieczeniu społecznym możliwe jest transferowanie świadczeń dla świadczeniobiorców mieszkających w Polsce, na ich rachunki bankowe. Inną zasadą, (...)

 • 9.6.2018

  Błyskawiczne pociągi?

  Projekt nowelizacji rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie ogólnych warunków prowadzenia ruchu kolejowego i sygnalizacji zakłada umożliwienie prowadzenia ruchu kolejowego w Polsce (...)