transport

Odpowiedzi w temacie (0)

Seba2678

8.1.2019

Witam, mam taką sprawę dziś dostałem list polecony : Wezwanie do zapłaty w terminie 7 dni inaczej sprawa do pójdzie do sondu. Firma której pomagałem znaleść zlecenia transportowe chce od mnie odszkodowanie za ładunek z którym był problem. Nie byłem nigdy w tej firmie zatrudniony lub nie miałem jakiejkolwiek umowy z tą firmą. Nawet na koniec nie zapłacili za cały miesiąc usług, ponieważ był dostali mandat nie chcieli zapłacić Firma dostała manat za przekroczenie kabotaży, ponieważ zamiast 1 listu przewozowego było 4 które kierowca nie zgłosił i firma od której było zlecenie też nic nie powiedzieli ani nie napisali. proszę o pomoc co teraz zrobić ? Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.8.2011

  Czas pracy kierowców - definicje używane w regulacji czasu pracy kierowców

  Artykuł ten zawiera zestawienie definicji używanych w regulacjach dotyczących czasu pracy kierowców. Jest to kolejny z artykułów w serii o czasie pracy kierowców.

 • 16.12.2013

  Ulgi na przejazdy nauczycieli - zmiana w 2014 roku

  Od 1 stycznia 2014 roku nauczyciele przedszkoli otrzymają prawo do ulg w przejazdach publicznym transportem zbiorowym kolejowym i autobusowym, które dotychczas posiadali nauczyciele szkół podstawowych, (...)

 • 6.5.2017

  KE upomina Polskę o e-rejestr transportowców

  Komisja Europejska ma zastrzeżenia do funkcjonowania rynku transportowego w Polsce. Chodzi o brak krajowego rejestru elektronicznego przedsiębiorców transportu drogowego i połączenia go z rejestrami (...)

 • 5.3.2012

  Miejsce świadczenia dostawy

  Określenie miejsca świadczenia (dostawy lub usługi) ma fundamentalne znaczenie dla tego w jakim państwie wykonywana przez podatnika czynność będzie opodatkowana. Przykładowo, czynność wykonywana (...)

 • 2.10.2017

  Pasażerowie kolei z nowymi prawami?

  Komisja Europejska aktualizuje unijne przepisy dotyczące praw pasażerów w ruchu kolejowym. Nowe przepisy mają skuteczniej chronić podróżnych w przypadku opóźnienia pociągu lub (...)