Unieważnienie małżeństwa z powodu choroby psychicznej

Odpowiedzi w temacie (1)

kacper12

31.10.2010

Czy można unieważnić małżeństwo z powodu choroby psychicznej małżonka??? Bardzo proszę o odpowiedź!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ryś17

2010-10-31 23:20:28

O unieważnieniu małżeństwa z powodu choroby psychicznej traktuje art. 12 k.r.o.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: