ustanie stosunku najmu lokalu socjalnego

Odpowiedzi w temacie (2)

dagmara55

19.4.2012

Witam, moje pytanie dotyczy tego czy kiedy w przypadku gdy pomimo ustania stosunku najmu lokalu socjalnego osoba nadal w nim zamieszkuje, będzie musiała płacić jakieś odszkodowanie za ten fakt?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ferdynanda

2012-04-19 10:49:19

Zobowiązanie do zapłaty stosownego odszkodowania za bezumowne korzystanie z lokalu, o którym mowa w art. 18 ustawy o ochronie praw lokatorów. Wysokość takiego odszkodowania będzie równała się wysokości średniego czynszu jaki właściciel mógłby uzyskać w danym momencie za wynajem takiego lokalu.

mina22

2012-04-23 09:31:44

a czy gmina ma obowiazek zapewnic ci inny lokal kiedy stosunek najmu w obecnym ustaje?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: