w 2000 roku miałem wypadek w Niemczech dostałem kare 1200 marek i zakaz jazdy przez 8 miesięcy,po

Odpowiedzi w temacie (0)

Jack Sparrovv

24.8.2013

w 2000 roku miałem wypadek w Niemczech dostałem kare 1200 marek i zakaz jazdy przez 8 miesięcy,po kilku latach gdy zalegalizowałem pobyt w Niemczech w roku 2005 chciałem wymienić prawo jazdy polskie na niemieckie ,wyrobiono niemieckie lecz warunkiem otrzymania go było zaliczenie prze ze mnie MPU/idioten test/nie zrobiłem tego ,od kilku lat mieszkam w Szwajcarii do Polski jeżdżę przez Austrię i Czechy ,czy ten zakaz ulega przedawnieniu ewentualnie gdzie mogę otrzymać odpowiedz.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

• 28.3.2017

Stop piratom drogowym - większe kary za przestępstwa w ruchu drogowym

Sejm przyjął przygotowaną w Ministerstwie Sprawiedliwości ustawę, która zwiększa kary za przestępstwa w ruchu drogowym oraz wydłuża okres przedawnienia karalności wykroczeń. Zmiany do (...)

• 6.12.2004

Wymień swoje prawo jazdy zanim utraci ważność!

Z końcem roku stracą ważność prawa jazdy wydawane od 1 stycznia 1984 roku do 30 kwietnia 1993 roku. Wymieniać prawo jazdy można od 1 sierpnia 2000 r. niezależnie od daty ich uzyskania (w praktyce (...)

• 26.6.2018

Kolejna zmiana ustawy o kierujących pojazdami

Dzięki zmianom w ustawie o kierujących pojazdami, osobie ubiegającej się o prawo jazdy oraz o pozwolenie na kierowanie tramwajem będą realnie groziły konsekwencje prawne w przypadku złożenia nieprawdziwego (...)

• 11.1.2005

Wymiana praw jazdy

Przypominamy naszym Użytkownikom, że zgodnie z art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające (...)

• 5.2.2015

Egzamin na prawo jazdy 2015 - będzie trudniej?

Najważniejsze zmiany w procedurze egzaminów na prawo jazdy 2015. Czy będzie trudniej zdać?