Wentylatory dachowe vis-?-vis okien

Odpowiedzi w temacie (0)

Portowiec1948

12.11.2017

Naprzeciw mojego mieszkania, powstał nowy budynek. Jak to deweloperzy maja teraz w zwyczaju z zachowaniem minimalnej odległości. Dach jest trochę poniżej mojego okna, ale na dachu będzie wentylacja mechaniczna ( wyciągi, wentylatory dachowe) Boję się, że będą generowały hałas szczególnie nocą w lecie gdy śpi się z otwartym oknem. Co mogę z tym zrobić. Czy napisać do dewelopera pismo, na jakie przepisy się powołać? Chcę dmuchać na zimne, gdyż jak deweloper sprzeda mieszkania i zawiąże się wspólnota mieszkaniowa, wtedy zapewne umyje ręce i odeśle mnie do wspólnoty, a wspólnota będzie zrzucała wine na dewelopera i tak w kółko...

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 28.5.2018

  Bezpieczne wizy do UE?

  Bardziej wnikliwe badanie podań o tzw. wizy Schengen, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych baz danych – KE modernizuje wizowy system informacyjny, aby lepiej zabezpieczyć granice zewnętrzne (...)

 • 8.7.2017

  Interoperacyjność systemów informacyjnych w UE

  W pierwszej kolejności Komisja proponuje wzmocnić mandat unijnej agencji ds. zarządzania operacyjnego wieloskalowymi systemami informatycznymi (eu-LISA), tak aby mogła ona opracowywać i wprowadzać (...)

 • 4.1.2018

  Zmiany w projektowaniu budynków

  Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje podpisana 14 listopada 2017 r. przez ministra infrastruktury i budownictwa nowelizacja rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać (...)

 • 11.2.2013

  Czy siła wyższa zawsze wyłącza odpowiedzialność?

  Tegoroczna śnieżna i mroźna zima dała się we znaki wszystkim. Wiele gospodarstw domowych, zwłaszcza na południu kraju, przez kilka lub kilkanaście dni pozbawionych było dostępu do prądu. Stan (...)

 • 21.3.2018

  Jaka ma być nowa wspólna polityka wizowa UE?

  Sprawniejsze wydawanie wiz turystycznych, biznesowych i krótkookresowych, przy jednoczesnym podniesieniu opłaty do 80 euro – to propozycje Komisji Europejskiej dotyczące reformy wspólnej (...)