Witam. Mam problem pewna konkurencyjna firma umieściła moje dane tzn. nazwę mojej firmy, moją lokalizację

Odpowiedzi w temacie (0)

MM

9.2.2011

Witam. Mam problem pewna konkurencyjna firma umieściła moje dane tzn. nazwę mojej firmy, moją lokalizację oraz imię i nazwisko jak również główne profile mojej działalności na swojej stronie, lecz nie w sposób bezpośredni po prostu dopisali tzw słowa kluczowe w ukrtym nagłówku strony co powoduje iż wpisanie powyższych infomacji w google wyszukuje ich wsakzuje na ich stronę internetową, jak mogę wymusić usunięcie tego oraz dochodzić odszkodowania z tego tytułu?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.5.2014

  Uważaj na umowy zawierane przez telefon

  Coraz częściej przedsiębiorcy otrzymują telefony z ofertami dotyczącymi ich działalności gospodarczej. Po jakimś czasie są zaskoczeni, że dostali fakturę o zapłatę za coś, czego przecież (...)

 • 13.3.2006

  Kiedy występuje import usług?

  Aby stwierdzić, że mamy do czynienia z importem usług dla celów VAT, podatnik musi za każdym razem dokonać 4 kroków weryfikacyjnych. Abyśmy mieli do czynienia z importem usług, miejsce świadczenia (...)

 • 3.11.2011

  Jakie szczególne dokumenty są uznawane za faktury VAT?

  Przepisy rozporządzenia fakturowego uznają za faktury VAT pewne specyficzne dokumenty. Wszystkie te dokumenty przedstawiamy poniżej. Za faktury VAT uznaje się m.in. rachunki, o których mowa w art. (...)

 • 24.7.2017

  Firma nie „umrze” ze śmiercią jej właściciela...

  Celem proponowanej przez Ministerstwo Forwoju ustawy jest umożliwienie kontynuowania działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy, w tym ułatwienie przeprowadzenia firmy przez okres formalności (...)

 • 7.3.2014

  Nazwa spółki handlowej - zasady nadawania spółkom nazwy i jej ochrona

  Nazwą spółki handlowej jest tzw. firma. Jest ona oznaczeniem przedsiębiorstwa prowadzonego przez taką spółkę. Spółka może pozywać i być pozywaną pod firmą. Poza tym firma (...)