e-prawnik.pl Porady prawne

Wniosek do sądu pracy

Odpowiedzi w temacie (1)

-

24.7.2003

Serdecznie prosze o pomoc w sprawie wniosku do sądu pracy w sprawie zaleglych wynagrodzeń niewyplaconych przez pracodawcę od roku
(mrokwisz)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

joko

2003-07-28 18:39:26

Do sądu należy wnieść pozew, w którym Pan jest powodem, a pracodawca pozwanym. W pozwie należy wskazać jakich należności nie wypłacił Panu pracodawca. np wynagrodzenia za pracę, ekwiwalentu za urlop itp. Pozew należy złożyc w 2 egz. w sądzie rejonowym i czekać na rozprawę. Nie wnosi Pan żadnych opłat. Pozdrawiam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, chcę złożyć do sądu wniosek o wywiad kuratorski w miejscu przebywania mojego 2 letniego syna. Mieszka on daleko(ponad 300km) odemnie wraz z matką, lecz nie wiem jakie ma warunki i kto się (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mój wniosek, który był rozpatrywany na posiedzeniu niejawnym w postępowaniu nieprocesowym został dorzucony. Mogę się na to zażalić za pośrednictwem Sądu Rejonowego do Sądu Okręgowego. No ale (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Polecam mecenas Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Rozwód z żoną załatwiony szybko i bez problemowo po kontakcie i ustaleniu szczegółów z Panią Mecenas. Dobry adwokat Gdańsk Polecam serdecznie! (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Czy sądy wysyłają sentencje wyroku obligatoryjnie czy trzeba o to złożyć jakiś wniosek albo podanie? Chodzi konkretnie o sąd pracy. Dziękuję z góry za odpowiedź. czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Muszę napisać wniosek do sądu o widywanie się z dzieckiem, nie mam pojęcia co taki wniosek powinien zawierać. Bardzo proszę o pomoc! czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)