e-prawnik.pl Porady prawne

Wycena nieruchomości

Odpowiedzi w temacie ()

Pieczewo77

2.12.2021

Witam, proszę o informację czy brak zamontowanych żyrandoli i żarówek w mieszkaniu wpływa bardzo na wycenę nieruchomosci sporządzaną na potrzeby kredytu hipotecznego.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Dzień dobry, mam pytanie. Czy wycena nieruchomości (dom z działką ) może różnić się w zależności od celu wyceny? Mam taką sytuację :kupuje dom za 440 000, wycena przez rzeczoznawce, która (...) czytaj dalej»

  • Stworzyłem narzędzie do automatycznej wyceny mieszkań przez Internet: http://snajp.pl Narzędzie podaje *nieformalne* oszacowanie wartości rynkowej mieszkania. Używa pojęcia "wycena nieruchomości". (...) czytaj dalej»

  • Czy w obecnym stanie prawnym możliwa jest wycena nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez komornika, bez wglądu do np. mieszkania? Rzeczoznawca majątkowy który ma sporządzić (...) czytaj dalej»

  • Witam , mam taki problem, jestem w trakcie zakupu domu wraz z działką, ale rzeczoznawca zaniżył wartość domu podczas wyceny. Powinien wziąć pod uwagę nieruchomości na tym terenie, a według mnie (...) czytaj dalej»

  • W jaki sposób powinienem ustalić wartość rynkową nieruchomości wchodzącą w skład spadku? Moja rodzina wycenia działkę zbyt nisko, czy w tym celu trzeba zatrudnić uprawniona osobę? Gdzie się (...) czytaj dalej»

  • witam! Czy lokator, który opuszcza mieszkanie lokatorskie w społdzielni mieszkaniowej moze wziać swojego rzeczoznawce do wyceny mieszkania? Zazanczam,że wycena mieszkania w tej spółdzielni była (...) czytaj dalej»

  • Witam wszystkich nowych i stałych forumowiczów. Mam pytanie w pozwie o zachowek podałam kwotę opartą na wycenie podobnych nieruchomości dokonanych przez Biuro Nieruchomości. Strona przeciwna jednak (...) czytaj dalej»

  • Witam, jeżeli uznam że wycena udziałów spółki w której byłem jest zbyt niska to mogę domagać się ponownej wyceny, czy mogę jednak ustalić kto te wycenę będzie przeprowadzać czy muszę zgodzić (...) czytaj dalej»

  • Witam, mam ciężką sprawę sądową. Zabudowana działka - gospodarstwo rolne, udziąły wspólników po 50%. W latach 60-siątych była sprawa która zakończyała się ustaleniem sposobu uzytkowania (...) czytaj dalej»

  • Witam. Kiedyś wysłałem do wyceny na podstawie zdjęć naprawę blacharsko lakiernicza i serwis wysłał mi jakąś mega zawyzonq wycenę która oczywiście olałem i naprawiłem sam u lakiernika za (...) czytaj dalej»