Forum prawne

wysokość świadczenia przedemerytalnego w 2011 r.

Witam!



W toku są 3 sprawy u mnie. Wyrok dla 1ej z nich zapadł 22 listopada 2007. Zostałem wtedy skazany na 1,6 roku w zawieszeniu na 4 lata za nieumyślne spowodowanie pożaru. Z wyrokiem sie nie zgadzałem stąd napisana była apelacja przez obrońce. Dzisiaj ta apelacja została odrzucona, a wyrok stał sie podtrzymujący i prawomocny.

Druga sprawa dotyczy oszustwa (wyłudzenia) kredytu. Tu również zostałem skazany (nie pamietam na ile) Wyrok w tej sprawie zapadł później niż wyrok w sprawie za pożar. Tu również została napisana apelacja która odbędzie sie 13 maja 2008r.

Trzecia sprawa: za posiadanie narkotyków. Sprawa ta została odroczona na 26 maja 2008 r bo najpierw musze być zbadany przez biegłych psychiatrów. Sprawa ta jest ostatnią z tych trzech



Więc podsumowanie i PYTANIE: Czy w danej sytuacji zakładając, że przegram jeszcze drugą apelację za kredyt i przegram sprawe za posiadanie narkotyków pójde siedzieć do więzienia? Dajcie znac, prosze!

Pytam bo nie wiem jak tutaj ma sie okres próby do wyroków. PLiisss pomóżcie!

2011.6.22 15:12:47

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: wysokość świadczenia przedemerytalnego w 2011 r.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika