Forum prawne

Wytrzeźwiałka 2011- zaległy mandat

wszystko miało miejsce w 2011 roku pory letniej we pewnym mieście na południowym wschodzie polski...

Byłem młodym studentem i w czasie juwenaliów poszalałem zabardzo, przez co trafiłem na wytzeźwiałkę przy. Koszt doby hotelowej wynosił wówczas 350 pln,

ale byłem bez groszą wiec spieniężono moją komórkę wartą wówczas ok 200 zł.



Do tej pory nie uiściłem pozostałcyh 150 zł. Chciałem się dowiedzieć czy mój dług jest aktualny czy się przedawnił czy też nie?



od roku pracuje ale nie zostało mi nic z tego tytułu potrącone z wypłaty w zwiaku z zaległym mandatem a dobrze wiem że np. US za mandaty sam sobie ściąga z wypłaty dłużnika.



Kwestia dodatkowa jest taka, że ta wytrzeźwiałka gdzie noclegowałem obecnie już nie istnieje.



2013.7.25 9:59:58

Odpowiedzi w temacie: Wytrzeźwiałka 2011- zaległy mandat (2)

Mogą cię wpisać do rejestru dłużników, sprawdź czy cię tam nie ma? Na pewno nic ci nie przychodziło, nie zmieniałeś adrsu zameldowania albo zamieszkania od tamtego czasu?

2013.7.26 12:48:12

Dług najprawdopodobniej nie jest już aktualny skoro spieniężono ci komórkę, z tego co mówisz. Ale zawsze warto będzie sprawdzić rejestr dłużników i tyle w temacie, chyba więcej nie ma co pisać.

2013.7.29 9:35:20

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika