Forum prawne

ALIMENTY - forum prawne

Hej mam 19 lat ostatnio mialam sprawe o alimenty wywalczylam jedynie 150 zl . sprawe mialam z mama tearz mam taki problem ze od 2 miesiecy mi nie placi . w sumie ma moj numer telefonu a do jej konkubenta pisalan moj numer konta. ja jej numeru nie mam i nie wiem jak sie z nia skontaktowac do jej konkubenta dzwonilam zeby podalam mi numar ale on wpadl w furie. a do niej nie pojde bo jest negatywne otoczenie. :((( help me

2013.5.14 20:54:41

Odpowiedzi w temacie: ALIMENTY (3)

Najskuteczniej będziesz walczyć razem z adwokatem. Potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia, żeby radzić sobie w takich sprawach. Jeśli jesteś z mazowsza, to najlepiej zgłoś się do mecenasa Sokołowskiego - on specjalizuje się w prawie rodzinnym, ma szybkie terminy spotkań i potrafi skutecznie i z wyczuciem prowadzić takie sprawy. Powodzenia!

2013.7.16 10:42:59

Zdecydowanie, poszukaj adwokata. Twój adwokat powinien Ci pomóc w takiej sprawie, sama nic nie zdziałasz w sądzie. Takie sprawy są bardzo trudne i ciężkie do przejścia. Życzę szybkiego rozwiązania i powodzenia.

admin: usunięto linki reklamowe

2013.8.16 13:15:2

W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do komornika - jeśli matka nie chce płacić zasądzonych alimentów dobrowolnie, to niech komornik je od niej wyegzekwuje co miesiąc.

2013.11.26 13:15:30

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika