Allegro

Odpowiedzi w temacie (0)

CraccK

17.4.2019

Witam z góry przepraszam jeżeli nie ta kategoria otóż moja przyjaciółka była w trudnej sytuacji finansowej nie mogła znaleźć pracy a ma dziecko małe. Napisała do niej kobieta która zaproponowała jej wspolprace na zasadzie, iż moja znajoma miała wystawiać rzeczy na allegro jakieś ogrodnicze rzeczy kobieta wysylala jej zdjęcia jak widziałem to autentycznie wyglądały. Po czym miała wysyłać tej kobiecie potwierdzenia wpłaty dane osób które kupiły dane przedmioty aby mogła przygotować do wysyłki. Po czym ta kobieta poprosiła ja aby przelała jej pieniadze które klienci wplacili przelewami za te rzeczy mówiła, że musi rozliczyć się na magazynie oraz pokryć koszty przesyłki po czym moja przyjaciółka przelała jej 5 tysięcy ktore klienci przelewali za kupione przedmioty. Oczywiście kontakt się z tą kobieta urwał jedynie co posiada moja znajoma to rozmowy z tą kobieta oraz dane na które zrobiła przelew. Stąd moje pytanie co trzeba zrobić w takiej sytuacji jak ugryźć temat aby były jak najmniejsze konsekwencje ? Z góry dziękuję bardzo za pomoc oraz przepraszam za brak znaków interpunkcyjnych ale jestem w pracy pisałem temat na szybko.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

  • 1.12.2014

    Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

    Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

  • 25.12.2017

    Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

    Brak możliwości spłaty zobowiązań jest najczęstszą przyczyną zlicytowania nieruchomości dłużnika. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jakie są inne powody licytacji nieruchomości?