Areszt Śledczy Bielsko Biała

Odpowiedzi w temacie (0)

krystianss

1.9.2010

Mój brat trafił do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie tam są warunki, czy obsługa dobrze traktuje osadzonych, czy sale w areszcie są duże... I kiedy można udać się tam na wizyty... Bardzo proszę o odpowiedź...

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.1.2019

  Mniej wymagań dot. biletów na finały Mistrzostw Świata

  Nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wprowadza zmniejszenie wymogów formalnych w przypadku zaistnienia konieczności wymiany pomiędzy zainteresowanymi biletów na Turniej (...)

 • 14.3.2017

  Jak uzyskać interpretację indywidualną prawa podatkowego?

  Interpretacje indywidualne prawa podatkowego wydawane są teraz przez dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej. Wniosek o wydanie interpretacji indywidualnej może złożyć każdy zainteresowany: podatnik, (...)

 • 18.5.2017

  Co z Magdaleną Żuk?

  Ciało Magdaleny Żuk trafiło już do kraju. Trwają intensywne czynności śledcze.

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 9.12.2004

  Piszemy życiorys

  Specjaliści od rekrutacji dziennie przeglądają dziesiątki życiorysów. Jeden czytają średnio 30 sekund. Jak w tak krótkim czasie przekonać ich, by nie odrzucali naszej aplikacji? A (...)